Anasayfa » Sağlık Haberleri » Işıl Çelik Lilly’nin Orta Doğu Bölgesi İK Direktörü oldu

Işıl Çelik Lilly’nin Orta Doğu Bölgesi İK Direktörü oldu

2018 yılından bu yana Lilly Global İK Soruşturmaları Danışmanı olarak görev yapan Işıl Çelik, Lilly’nin Orta Doğu Bölgesi (MEA) İK Direktörü olarak atandı.

Lilly Türkiye’ye 2011 yılında Onkoloji Marka Müdürü olarak katılan Işıl Çelik, bu görevinin ardından insan kaynakları departmanında Ücretlendirme ve Yan Haklar Müdürü olarak görev yaptı. 2016 yılında ise İnsan Kaynakları Müdürü olarak görevi genişleyen Çelik, 2018 yılında Global İK Soruşturmaları Danışmanı pozisyonuna terfi etti. Çelik, bu görevinin yanı sıra SAMETA (Güney Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) Bölgesinin MBA İşe Alım Koordinatörü rolünü de üstlendi. Çelik yeni görevinde İK Direktörü olarak Lilly Orta Doğu (MEA) bölgesinden sorumlu olarak Dubai’de yerleşik çalışacaktır.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra Pfizer’de Satış Temsilcisi, Proje Müdürü ve Ürün Müdürü olarak görev alan Çelik, Lilly’ye katılmadan önce Teva’da Grup Ürün Müdürü olarak çalıştı.

Bir yorum

  1. Hi to every body, it’s my first go to see of this webpage; this weblog contains amazing and really good information for readers.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Kanser Hastaları Covıd-19 Aşılama Takviminde Öncelikli Gruplar İçinde Olmalıdır

Türk Radyasyon Onkolojisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Yavuz Anacak: “Kanser hastaları hem COVID-19 bulaşması hem ...