Menu
Anasayfa » Sağlıklı Market » Sessiz Elektrikli Süpürge Makinası

Sessiz Elektrikli Süpürge Makinası

Sessiz çalışan elektrikli süpürgelerin performansının düşük olacağına dair efsane, Electrolux UltraSilencer ZEN ile tarihe karışıyor. Sadece 58 dB ses seviyesi ile dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi olarak iddia edilen UltraSilencer ZEN, yenilikçi özellikleriyle tamamen sessiz bir süpürme hayalini gerçeğe dönüştürürken, temizliğin kalitesinden de ödün vermiyor.

SESSİZ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE MAKİNASI  

58 dB ses seviyesi ile dünyanın en sessiz elektrikli süpürgesi olarak iddia edilen süperge makinası Electrolux’ün gerçekleştirdiği ankete göre katılımcıların yüzde  36’sı temizlik yaparken en rahatsız oldukları konunun elektrikli süpürgenin sesi olduğunu belirtiyor.  Sessiz elektrikli süpürge makinasi  ile kullanıcıların daha sessiz süpürme ihtiyacını karşılıyor.

DUYAMAYACAĞINIZ KADAR SESSİZ

Yalıtım tabakalarıyla geliştirilmiş makina huzurlu bir temizlik deneyimi sunuyor. Optimize edilmiş Silent AeroPro hortumu ve pürüzsüz iç profili ile gürültüyü daha da azaltmaya yardımcı oluyor. Ağız kısmı da halıya temasta daha az gürültü sağlamak üzere kanallarla geliştirildi. Hava kanalının aerodinamik tasarımı ve pürüzsüz iç profili de istenmeyen sesi azaltmaya yardımcı oluyor. Normalden daha yüksek fırça boyu ise sert zeminde daha az gürültü çıkarıyor. Süpürgenin hortumu 36 mm çapındaki bir boruya takılıyor, böylece yalıtılmış bir sistem sunuyor ve gürültüyü de bloke ediyor.

Multi-room Sistemi ise 12 metrelik kablo uzunluğu sunarak süpürgeyi odadan odaya geçirirken prizden çıkarma derdini ortadan kaldırıyor. Allergy Plus filtre sistemi ise A sınıfı mükemmel hava temizliğini garanti ediyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Sindirim Sistemi Şikayetleri İçin Probiyotik Ürün!

Fonksiyonel sindirim sistemi şikayetlerinde kullanılan ürün ABD, İngiltere ve İrlanda’dan sonra Türkiye’ye de geldi. İstanbul’da ...