Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » “Kadınlar Başımızın Tacı”

“Kadınlar Başımızın Tacı”

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Biruni Üniversite Hastanesi’nde “Kadınlar Başımızın Tacı Etkinliği” düzenlendi.  Mor çiçeklerden oluşturulmuş taçlar, kadın hasta ve kadın çalışanlara takılarak kadınlar başımızın tacı mesajı verildi.

Ayrıca Biruni Üniversite Hastanesi girişinde Uğur Koleji öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Çocuk Gözünde Kadın” isimli serginin açılışını gerçekleştiren Biruni Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adnan Yüksel, kadınlarımız yalnızca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü değil her gün bizim başımızın tacıdır. Hayatı güzelleştiren kadınlarımızdır. Çocuklarımız en temiz duygularıyla yürekten bu güzel anlamlı resimleri yapmışlar. Tüm öğrencilerin emeğine sağlık…” dedi.

“SAĞLIĞINIZI İHMAL ETMEYİN”

Biruni Üniversite Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Serap Kilerci ise gerek iş dünyasında gerekse ev hayatımızda önemli bir yere sahip olan kadınlarımızı başımıza tac etmemiz gerekiyor. Bu etkinliğimiz ile bu önemi bir kez daha hatırlamayı hedefliyoruz. Kadınlarımıza öncelikle sağlığını ihmal etmemesi gerektiğinin altını çizerek tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.” diye ifade etti.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Takeda Türkiye’nin Ruhsatlandırma & Kurumsal İlişkiler Direktörlüğüne Atama

Takeda, Türkiye’deki faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürürken yürüttüğü insan kaynakları politikaları ile bir yandan başarılı ...