Menu
Anasayfa » Doğal Yaşam » “Mavi Altın” Kıymetli Annelerimizin Koruyucusu Olacak

“Mavi Altın” Kıymetli Annelerimizin Koruyucusu Olacak

Anatolian Chalcedony Turkey takı koleksiyonunda, koruyucu meleklerimiz annelerimiz için olumlu enerji yaydığına ve koruduğuna inanılan kalsedon taşından yapılmış birbirinden güzel hediye seçenekleri yer alıyor.

M.Ö. 800’lü yıllardan bu yana kullanılan ve “mavi altın” olarak adlandırılan kalsedon taşından yapılmış Birsen Gerçin – Anatolian Chalcedony Turkey takı koleksiyonu, en değerli varlığımız olan anneler için anlamlı hediye seçenekleri sunuyor. İyimserlik ve iyi dilekleri sembolize eden, anlayışı arttıran, negatif enerjiye engel olan, koruyucu özellikleri dolayısıyla nazara karşı kullanılan bu özel taş, bizi her kötülükten esirgeyen annelerimizin koruyucusu olacak.

OLUMLU ENERJİ VERİYOR

Kullanan kişiyi nazardan koruduğuna ve olumlu enerji yaydığına inanılan kalsedon taşı ile tasarlanan takı koleksiyonunda, annenize hediye edebileceğiniz birbirinden şık kolye, küpe, bileklik ve yüzük seçenekleri bulunuyor. Bunun yanı sıra koleksiyonda yer alan, obje olarak kullanabileceğiniz özel kesim kalsedon taşları da pozitif enerjinin yayılmasını sağlıyor.

2500 YILLIK ANADOLU TILSIMI

Geçmişi Hititlere dayanan ve anayurdu Anadolu olan kalsedon, sevginizi anlatmanıza yardımcı olacak. Nazardan, kötülüklerden koruduğuna ve uğur getirdiğine inanılan kalsedon taşından tasarlanan koleksiyon, Anneler Günü’nde hayatınızdaki en kıymetli insana verebileceğiniz en anlamlı hediye olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Migren Ağrılarına Nefesle Terapi

Migren, Panik atak, kronik baş ağrısı ve anksiyete krizleriniz mi var? Doğru nefes alıp vermiyorsunuz ...