Menu
Anasayfa » Sağlıklı Market » Probiyotik İle Kolay Sindirim

Probiyotik İle Kolay Sindirim

Süt ve süt ürünleri sektöründe birçok ilke imza atan, ürünleriyle sağlıklı nesillerin yetişmesine katkıda bulunan SEK, sindirim sistemini düzenleyerek bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan probiyotik içerikli içeceğini tüketiciyle buluşturdu.

Vücudumuzu zararlı bakterilere karşı koruyan probiyotik bakteriler sayesinde sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olan SEK Probiyotik, sağlıklı beslenmek isteyenlerin günün her saatinde tüketebileceği sağlıklı bir içecek. İçeriğindeki meyvelerin lezzetiyle de öne çıkan SEK Probiyotik, sindirim sistemini düzenleyerek bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı oluyor.

Yoğurdun içecek haline probiyotik bakteri eklenerek üretilen, sade, ananas, çilek ve kayısı olmak üzere dört farklı çeşidi bulunan SEK Probiyotik, içeriğindeki protein sayesinde de uzun süreli tokluk hissi sağlayarak formda kalmak isteyenler için lezzetli bir alternatif sunuyor.

Her gün düzenli olarak tüketildiğinde sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan kalsiyum ve protein kaynağı SEK Probiyotik, mevsiminde toplanmış meyveli seçenekleriyle tatlı ihtiyacını da karşılıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Sindirim Sistemi Şikayetleri İçin Probiyotik Ürün!

Fonksiyonel sindirim sistemi şikayetlerinde kullanılan ürün ABD, İngiltere ve İrlanda’dan sonra Türkiye’ye de geldi. İstanbul’da ...