Menu
Anasayfa » Erkek Sağlığı » Erkeklerde Cinsel Estetik Nasıl Yapılır?

Erkeklerde Cinsel Estetik Nasıl Yapılır?

gelişmeler, cinsel bölgedeki hem doğuştan olan hemde sonradan gelişen estetik sorunların giderilmesine yardımcı oluyor.En çok talep gören ise penis büyütme estetiği…Üroloji Uzmanı Op.Dr.Cem Özlük konu ile ilgili bilgiler verdi.

Pek çok erkeğin sıkıntısını duyduğu kendisini eksik hissettiği bir durumdur penis küçüklüğü. Bunun çözümünün olduğunu bilen erkekler ise estetik için uzmanlara başvuruyor. Yıllardır penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatları yapan Üroloji Uzmanı Op. Dr. Cem Özlük sözlerine şöyle devam ediyor;

Erkekler için cinsel hayatı olumsuz etkileyen en ciddi ve olumsuz faktörlerin çözümü yolunda penis büyütme, çok önemli bir işlem olarak dikkatleri çekiyor. Özellikle ülkemiz genelinde penis boyutlarına bağlı olarak sıkıntı yaşayan erkeklerin rakamsal artışı ciddi anlamda dikkatleri çekiyor diyebiliriz. Penisin boyutu ve kalınlığı çok önemlidir.

Penis büyütme ameliyatı, bu sorundan kurtulabilmeniz için olmazsa olmaz seçeneklerden birisi olarak dikkat çeker. Peniste eğrilik de yine büyük bir sorundur. Bu noktada penis estetiği ön planda tutulması gereken en önemli başlıklardan birisidir.

Penis boyutlarının olması gereke boyutlarının altında olması ve erkeğin cinsel hayatında birçok soruna neden olması nedeni ile büyütmeye yönelik gerçekleştirmiş olduğumuz bir yöntemdir. Penis büyütücü haplar, tamamen sağlıksız çözümlerdir. Bu operasyon, son derece sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir.

Penis büyütme operasyonu sayesinde vücudunuzda yapacağımız doğru birkaç uygulama ile çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ideal boyutlara gelen penislere sahip olabilirsiniz.

Penis büyütme ameliyatı olarak isimlendirsek de ameliyat, genelde cerrahi müdahaleler için kullanılan bir tabir olarak dikkat çeker. Bu operasyon, son derece acısız ve sızısız bir yöntemdir. Çok da kısa zaman dilimi içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz yöntemlerden birisidir.

Penis büyütme operasyonunda genellikle iki ayrı seçeneği kullanabiliyoruz. İki ayrı seçenek de her ne olursa olsun son derece doğal bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu operasyonlar şöyle;

1 NUMARALI PENİS BÜYÜTME OPERASYONU

Bu operasyon yöntemi, genel itibari ile tercih ettiğimiz en önemli yöntemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bu operasyon yönteminde herhangi bir ek sürece ihtiyaç duymayız. Uygulama sonrasında ise peniste aktif bir büyüme sağlanmaktadır.

  1. Pubis kemiği(leğen kemiği) ile penis kökü ara kısmında yer almakta olan penisin tutucu bağları bulunur.
  2. Fundiform ve süspansör ligament adını verdiğimiz bu bağlar kesilerek penisin vücudun iç kısmında kalan kısımları dışarı çıkarılır.
  3. Penis, sizin alışık olduğunuz boyutlardan daha uzun hale gelir. Anında etki gösteren bir operasyon yöntemidir.

Kimi erkekte penis, vücut derisinin alt kısmına saklanmış olabilir. Bu operasyon ile vücudun iç kısmına saklanmış olan penis kısmını dışarı çıkarıyoruz.

2 NUMARALI PENİS BÜYÜTME OPERASYONU

Bu operasyon da yine alternatif seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bu operasyon yönteminde amacımız penisin altındaki mesafeyi büyütmektir. Genel itibari ile bu konu hakkında bilgi verelim.

Bu operasyon yönteminde esas amacımız, testis torbaları ile penis ucu kısmındaki mesafeleri artırmak olacaktır.

Skrotum(testisleri saran torba) adını verdiğimiz bağlantının uzatılması sayesinde penisinizde belirgin uzama meydana gelir.

Skrotum ile penis bağlantısı bağımsız hale getirildikten sonra da belirgin uzamayı farkedersiniz.

Ayrıca kiloya bağlı penis büyütme işlemi vardır bu da; penis küçüklüğünde ki en ciddi sıkıntılardan birisi de kilo nedeni ile ortaya çıkan gömülü penis durumudur. Bu penislerde dışarıda olan penis oranı çok çok düşüktür. Hatta neredeyse hiç görünmeyebilir. Bu da erkekler için çok ciddi sıkıntılardan birisidir. Gömülü penis büyütme, yine uzmanlık alanlarımızdan birisidir. Penisin kök bölgesinde bulunan yağlar, bu operasyon kapsamında alınır. Bu yağlar, penisin dışarı çıkmasına engeldir. Bu yağların alınması ile birlikte gömülü penis sorunu ortadan kalkabilir.

PENİS KALINLAŞTIRMA

Penis kalınlaştırma operasyonunda ise genellikle kişinin kendinden alınan yağlar kullanılmaktadır. Bireyden liposuction yöntemi ile alınan yağlar bir dizi özel işlemden geçirilerek saflaştırılır. Saflaştırılan yağlar penisin cilt altına verilerek peniste kalınlaşma sağlanmış olur. Bu verilen yağların bir kısmı zaman içinde vücut tarafından emilecektir. Bu nedenle yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma işleme ilerleyen zamanlarda tekrarlanabilmektedir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

İleri Evre Prostat Kanseri ve Tedavisindeki Gelişmeler

Prostat kanseri sadece yaşlılık döneminde mi görülür? Gençlerde de ortaya çıkabilir mi? Erkekler kaç yaşından ...