Menu
Anasayfa » Sağlık Teknolojisi » Uzman Diyetisyenler, Psikologlar ve Danışmanlar 7/24 Yanınızda!

Uzman Diyetisyenler, Psikologlar ve Danışmanlar 7/24 Yanınızda!

Günümüzde, yüksek tempoda ilerleyen hayatlarımız için giderek önemli bir ihtiyaç haline gelen kişisel danışmanlık hizmetlerini, daha kolay ve daha az maliyetle kullanıcılarına sunan Appvice, artık her an mesaj ya da görüntülü konuşma ile uzman danışmanınıza ulaşmayı mümkün kılıyor.

Online olarak birçok alanda bireysel koçluk hizmeti alınabilen mobil bir uygulama olan Appvice ile kullanıcılar farklı kategorilerde, alanında uzman çok sayıda danışmandan günün her saatinde kesintisiz hizmet alarak hayatlarını kolaylaştırabiliyorlar.

KONUSUNDA UZMAN DANIŞMANLAR BU UYGULAMADA

Appvice uygulaması içinde; Psikoloji, Diyet-Sağlık, Anne-Çocuk, Spor, İlişki, Kariyer-Kişisel Gelişim, Öğrenci-Eğitim ve Astroloji gibi kategorileri yer alıyor. Kullanıcıların, yer ve zamandan bağımsız ve dilerlerse kimlik bilgilerini gizli tutarak online olarak, uygulama üzerinden mesajlaşma ve görüntülü konuşma yoluyla danışmanlık hizmeti alabilmelerini sağlayan Appvice ile konusunda uzman birçok danışmana ulaşmak artık çok kolay.

DAHA AZ MALİYET İLE ZAMANINIZ SİZE KALSIN

Günümüz koşullarında yaşanan yüksek tempolu ve yoğun hayatlar içerisinde düzenli olarak bir danışmanlık hizmeti alabilmek, hem ciddi bir zaman ayırma gerekliliğini hem de alınan hizmet karşılığında çoğu zaman yüksek bir ücret ödemeyi gerektiriyor. Özellikle yoğun iş temposunda çalışan ve kendine vakit ayıramamaktan şikâyetçi olanların ilgi gösterdiği Appvice; rekabetçi fiyat politikasının yanı sıra kullanıcılara sunduğu kimlik bilgilerine ihtiyaç duymadan hizmet alabilme seçeneğiyle danışmanlık sektöründe öncü ve benzersiz bir rol oynuyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Sağlık Hizmetleri Artık Elinizin Altında!

Gelişen teknoloji ile birlikte, akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmezi olurken online uygulama ve hizmetler de günlük ...