Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » Sandoz Türkiye’nin İletişim Bölüm Müdürü Nur Peker oldu

Sandoz Türkiye’nin İletişim Bölüm Müdürü Nur Peker oldu

Uluslararası birçok şirketin kurumsal iletişim departmanının yöneticisi olarak görev alan Nur Peker, Sandoz Türkiye’nin İletişim Bölüm Müdürü oldu.

Profesyonel kariyerine 1990-2000 yılları arasında Software AG Turkey’da Halkla İlişkiler ve Pazarlama Bölümü’nde uzman olarak başlayan Peker, 2000-2003 arasında Siemens Business Services’da İletişim Yöneticisi, 2003-2008 yılları arasında Abdi İbrahim İlaç’ta Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak çalıştı.

Kariyerine 2008 yılında Sanovel Pharma ile devam eden Peker, son olarak Teva İlaç’ta Kurumsal İletişim ve Marka Bölümü’nde kıdemli yönetici olarak görev yaptı.

Kurumsal iletişim alanında 20 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Peker, kriz yönetimi, itibar yönetimi, kurum içi iletişim ve sosyal sorumluk alanında bir çok projeye imza attı. İlaç sektöründe yönettiği çalışmalar kapsamında Sağlık Bakanlığı ile yakın temas içinde olduğu projelerle de adından söz ettirdi.

F.M.V Özel Işık Lisesi mezunu olan Peker, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İngilizce Filoloji Bölümü’nde tamamlamıştır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Köprüler Epilepsi Farkındalığı İçin Mor Oldu

İstanbul’un sembol yapıları olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan ...