Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » UCB Türkiye’nin Yeni Ülke Lideri Dr. Berna Çağlayan Oldu

UCB Türkiye’nin Yeni Ülke Lideri Dr. Berna Çağlayan Oldu

Nöroloji ve immünoloji kökenli ağır hastalıkların tedavisi için yenilikçi çözümler sunan Belçikalı biyoteknoloji firması UCB Pharma’da üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Türkiye ve Ortadoğu Afrika Pazar Erişim Direktörü Dr. Berna Çağlayan, UCB Pharma Türkiye’nin yeni Ülke Lideri oldu.

UCB Türkiye’ye 2014 yılında katılan ve Türkiye ve Ortadoğu Afrika bölgesi Pazar Erişim Direktörlüğü görevinde fiyatlandırma, geri ödeme ve resmi ilişkiler yönetimini sürdüren Dr. Berna Çağlayan, UCB Türkiye Ülke Lideri oldu.

Eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Dr. Berna Çağlayan, uzmanlığını yine aynı fakültede Farmakoloji & Klinik Farmakoloji alanında yaparak; MBA derecesini Ellis College, ABD’de gerçekleştirdi. Dr. Berna Çağlayan 20 yılı aşkın bir süredir ilaç şirketlerinde medikal, pazarlama – satış ve pazar erişim alanlarında elde ettiği deneyim ile dikkat çekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Dünyada Her Yıl Milyonlarca Bebek Erken Doğuyor!

Anne rahminde başlayan hayat hikayelerini, henüz olgunlaşma sürecine ulaşamadan tamamlamak zorunda kalan küçük hatta çok ...