Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » “Sağlığın İçin Harekete Geç” Günleri Başlıyor

“Sağlığın İçin Harekete Geç” Günleri Başlıyor

Medicana Kadıköy Hastanesi ve Kadıköy Belediyesi’nin, çağımızda en çok rastlanan sağlık problemlerine dikkat çekmek amacıyla, Eylül ve Ekim ayları boyunca düzenleyeceği “Sağlığın için Harekete Geç” etkinlikleri, “Obeziteye Karşı Ritmi Yakala” ile başlıyor. 15 Eylül Cumartesi günü, sunucu ve oyuncu Okan Karacan ile Türkiye Salsa Şampiyonu ve Dünya Salsa  4.’leri Bülent Okan ve Şebnem Okan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek etkinlikte, obezitenin önemine dikkat çekilecek.

Medicana Sağlık Grubu, en sık rastlanan ve giderek artan sağlık problemlerine karşı farkındalık yaratmak amacıyla Eylül ve Ekim ayları boyunca düzenlenecek “Sağlığın için Harekete Geç” etkinliklerinin ilki olan “Obeziteye Karşı Ritmi Yakala” ile 15 Eylül Cumartesi günü halk arasında giderek artan obeziteye dikkat çekecek.

Medicana Kadıköy Hastanesi’nin önderliğinde düzenlenecek etkinlik,  Kadıköy Belediyesi, Anadolu Yakası Lions Kulüpleri Federasyonu, Grena Güzellik Merkezi, Gano Organik Kahve ve Es Medya işbirliğiyle hayata geçirilecek.

“Obeziteye Karşı Ritmi Yakala” etkinliği, 15 Eylül Cumartesi günü, Kadıköy’de yapılacak. Halkın katılımına açık olacak organizasyon, saat 15.00’te Medicana Kadıköy Hastanesi’nden Kadıköy Belediyesi Kalamış Spor Merkezine yapılacak olan yürüyüşle başlayacak. Kadıköy Belediyesi Kalamış Spor Merkezi’nde, uzun yıllar obezite ile mücadele eden sunucu ve oyuncu Okan Karacan’ın konuşması ile devam edecek etkinlikte,  Türkiye Salsa Şampiyonu ve Dünya Salsa  4.’leri Bülent Okan ve Şebnem Okan, özel bir dans gösterisi ve workshop gerçekleştirecek. Katılımcılar ayrıca etkinlik kapsamında Medicana Kadıköy Hastanesi’nin uzman doktorlarıyla obezite üzerine sohbet etme imkanı bulacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

GSK Türkiye’de Yeni Atamalar

GSK Türkiye Tüketici Sağlığı’nda Finans Direktörü olarak görev yapan Oğuz Erkan, Temmuz 2019 itibariyle GSK ...