Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » Seltek Group Ankaralı Doktorlar ile Bir Araya Geldi

Seltek Group Ankaralı Doktorlar ile Bir Araya Geldi

Kurulduğu 2004 senesinden bugüne seçkin dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri, dermatoloji, plastik cerrahi ve medikal estetik ve dünyası ile buluşturan Seltek Estetik kendi eğitim programlarına devam ediyor. Uzun yıllardır sektöre, ülkemizden ve yurt dışından, mesleki alanda başarılı hekimlerin deneyimlerini aktarabileceği farklı ortamlar yaratmaya çalışan SELTEK’in eğitim programı (SİMGE) çatısı altında  Ankara’da gerçekleştirdiği “Bütünsel Yüz Uygulamalarında, Dolgu ve Mezoterapi Kombinleri Eğitim’’ Toplantısı’nda doktorlarla bir araya geldi.

Dermatolog Doç. Dr. Hakan Erbil, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. İsmail Küçüker ve Dermatolog Dr. Ayşegül Saltat sunumu ve uygulamaları ile gerçekleşen toplantıya yoğun ilgi oldu. Türkiye’de SELTEK Estetik A.Ş. tarafından temsil edilen Teoxane Laboratuvarları’nın geliştirdiği Dolgu Serileri ve Revitacare Mezoterapi Grubu ile ilgili bilgi paylaşımın yapıldığı toplantıya yaklaşık 80 doktor katıldı.

Yoğun ilgiden ve doktorlarla bir araya gelmekten mutlu olduklarını belirten Seltek Estetik yetkilileri, bu tarz mesleki toplantılar ile sektördeki hekimlerin deneyimlerini paylaşmalarını, ayrıcalıklı ürünler ve projelerle çalışmalarının güçlendiğini belirttiler. Sektöre olan katkılarına ve desteklerine önceden de olduğu gibi devam edeceklerini eklediler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Ayşe Tolga’nın Kaleminden “Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin” Raflarda Yerini Aldı!

Bütünsel şifa uzmanı ve klinik aromaterapist Ayşe Tolga’nın yeni kitabı Titreşimini Yükselt Hayatın Değişsin raflardaki ...