Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » Bd Sağlık Öncüleri Eğitimlerle 6 Yılda 100 Bin Sağlık Çalışanına Ulaştı

Bd Sağlık Öncüleri Eğitimlerle 6 Yılda 100 Bin Sağlık Çalışanına Ulaştı

Becton Dickinson (BD) Türkiye tarafından hayata geçirilen BD Sağlık Öncüleri Programı 6. yılını geride bıraktı. Program kapsamında bugüne kadar 100 binden fazla sağlık çalışanına eğitim verildi.

Program kapsamında BD Sağlık Öncüleri; Laboratuvar, Acil, Yoğun Bakım, Cerrahi, Poliklinik ve Servislere özel olarak hastane enfeksiyonları, iğne batma ve kesici-delici alet yaralanmaları, doğru numune yönetimi, kan kültürü alım teknikleri, doğru ilaç uygulamaları, damar erişim yönetimi, akan hücre ölçer prensipleri, hücre veri analiz yöntemleri, fıtık tedavisi, doğru insulin enjeksiyon tekniği ve bunun diyabet yönetimindeki önemini anlatan konularda eğitimler veriyor ve ödül programları düzenliyor.

BD Sağlık Öncüleri için BD Türkiye Genel Müdürü Ayşe Şanlıoğlu, “Şirket olarak amacımız Türkiye’de sağlığı geliştirmek ve bunu sadece satış ekiplerimizle değil; pazarlama, operasyon, finans, insane kaynakları, kamu ilişkileri vb. bütün ekiplerin yer aldığı tek bir takım olarak gerçekleştirebiliriz. Türkiye’de sağlığı geliştirme misyonuyla var gücümüzle çalışıyoruz. Hepimiz her yeni güne aynı misyon ve amaçla başlıyor, bunu gururla yerine getiriyoruz. Bu kapsamda sektöre yön veren lider pozisyonumuz ile hareket ederken dokunabildiğimiz her paydaşımızı harekete geçirmek adına çaba sarf ediyoruz.” dedi.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Ameliyatla Şeker Hastalığından Kurtuldular

Metabolik cerrahi yöntemi ile şeker hastalığından kurtulanların sayısı son 10 yılda 6 binin üzerine çıktı. ...