Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » Hande Akartuna, Lilly Global İnsan Kaynakları Stratejileri ve Liderlik & Gelişim Danışmanı oldu

Hande Akartuna, Lilly Global İnsan Kaynakları Stratejileri ve Liderlik & Gelişim Danışmanı oldu

Lilly Türkiye İnsan Kaynakları ve Eğitim Gelişim Direktörü olarak görev yapan Hande Akartuna, 1 Ağustos 2019 itibariyle Lilly Global İnsan Kaynakları Danışmanı, İK Stratejileri ve Liderlik & Gelişim görevine atandı. Akartuna, görevini ABD’nin Indianapolis şehrinde yerleşik olarak sürdürecek.

2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinden mezun olan Akartuna, farklı sektörlerde insan kaynakları alanında çeşitli görevler üstlendi. 2011 yılında Kıdemli İnsan Kaynakları Uzmanı olarak Lilly ailesine katılan Akartuna, 2012 yılında İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevine terfi etti. 2014 yılında kısa dönemli görevlendirme kapsamında Etik Uyum Direktörü olarak 6 ay süreyle görev yapan Akartuna, 2015 yılından bu yana Lilly Türkiye İnsan Kaynakları ve Eğitim Gelişim Direktörlüğü görevini başarıyla sürdürdü. Akartuna, 1 Ağustos 2019 itibariyle Lilly İnsan Kaynakları Stratejileri ve Liderlik Geliştirme Danışmanı olarak görevlendirildi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

İstanbul Halkını Uyuz Konusunda Uyarıyoruz!

İstanbul Sağlık Meslek Odaları Koordinasyonu olarak İstanbul’da son aylarda sıklığı artan uyuz hastalığı ile ilgili ...