Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » Beril Koparal, Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın Ceo’su Ödülünü 4.Kez Aldı

Beril Koparal, Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın Ceo’su Ödülünü 4.Kez Aldı

Zade Global’in Genel Müdürü Beril Koparal, ekonomi dergileri arasında bulunan Capital ve Ekonomist’in “Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su” listesinde bu yılda yerini alarak 4.kez ödüllendirildi.

Capital ve Ekonomist dergilerinin bu yıl 7.’sini gerçekleştirdiği “Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su” araştırması sonuçlandı. Türkiye’nin önde gelen markalarının kadın yöneticilerinin bulunduğu bu özel törende, 135 yılı geride bırakan Helvacızade Grubu’nun sağlık kanadı olan Zade Global’in Genel Müdürü Beril Koparal’da listede yer alarak ödüllendirildi. Zade Vital’in Amerika operasyonunu yürüten Koparal adına ödülünü Zade Vital Genel Müdür Yardımcısı Hanzade Tulan aldı.

Zade Global Genel Müdürü Beril Koparal aldığı ödül ile ilgili “Capital ve Ekonomist’in bu yıl düzenlediği “ Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su ” araştırmasında 4.kez listede bulunarak ödül almaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Hem bir kadın olarak ödüllendirilmek hem de Türkiye’ye değer katan Zade Vital markamızı uluslararası platformda da bir kadın olarak temsil etmek benim için heyecan verici…”dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

GSK Türkiye, Sağlık Sektöründe Dijital Dönüşümün Öncüsü Olmayı Hedefliyor

Türkiye’de 60 yılı aşkın süredir hayatın “her anında iyilik sağlık” için çalışan GSK, dijital platformlarıyla ...