Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » Alcon Türkiye “Yılın En Başarılı Ülkesi” Seçildi

Alcon Türkiye “Yılın En Başarılı Ülkesi” Seçildi

Dünyada göz sağlığının birçok aşamasında öncülük yaptığı çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Alcon, insanların daha iyi görmesine yardımcı olan ve yaşam kalitesini artıran yenilikçi ürünler sunmaya devam ediyor. 2019 yılında gösterilen güçlü performans dolayısıyla Alcon’un Orta Ölçekli Ülkeleri arasında Alcon Türkiye birinci sıraya yükselerek “Yılın En Başarılı Ülkesi” olarak seçildi. Alcon geliştirdiği cerrahi ve günlük kullanıma yönelik yüksek teknolojili lenslerle de Business Intelligence Group ve Eyevote ödüllerine layık görüldü.

Göz sağlığı alanında inovasyona yatırım yapan ve hasta sağlığı için öncü ürünler üreten Alcon, geride bıraktığımız yıl içerisinde FDA (ABD Gıda ve İlaç Kurumu) onaylı trifokal göz içi lens olma özelliğine sahip ve Türkiye’de de birçok hastanın yaşam kalitesine pozitif katkı sağlamış ürünü ile büyük bir başarının altına imzasını attı. Dünya’nın önde gelen araştırma gruplarından “The Business Intelligence Group” tarafından açıklandığı üzere, tüm sektörler arasında inovasyon alanında 2019’un en iyi ürünlerinden biri olarak seçildi.

Diğer bir ödül de Vision Monday ve 20/20 Dergilerinden geldi.  Bu yıl 11.si düzenlenen EyeVote “Okuyucuların Tercihi Ödülleri”nde okuyucuların tercihlerine göre yılın en beğenilen kontakt lens markası olarak Alcon seçildi.

Optisyenler ve göz doktorları arasında yapılan global çaplı bir araştırmanın sonuçlarına göre belirlenen bu ödüller 16 ayrı kategoride verildi. Bu kategoriler arasında kontakt lensler, optik çerçeveler, tarama araçları gibi farklı alanlar yer aldı. Yarışmaya okuyucuların belirlediği markalar katıldı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Abdi İbrahim, COVID-19 Tedavisinde Otoritelerce Önerilen İlacının Üretimine Başladı

Abdi İbrahim, kendi ürünleri arasında yer alan ve yapılan araştırmalarda COVID-19’a karşı olumlu netice verebildiği ...