Menu
Anasayfa » Sağlık Haberleri » Pierre Fabre Türkiye’de Dermokozmetik Satış Ve Ticari Pazarlama Direktörü Ataması

Pierre Fabre Türkiye’de Dermokozmetik Satış Ve Ticari Pazarlama Direktörü Ataması

Türkiye’de ilaç ve dermokozmetik alanında faaliyet gösteren Pierre Fabre’nin yeni organizasyonel yapılanma sürecinde eczane satış kanalı, görsel düzenleme ve güzellik uzmanı ekiplerinin sorumluluğunu alarak, Dermokozmetik Satış ve Ticari Pazarlama Direktörü pozisyonuna atanan isim Ali Gür oldu.

Türkiye’de ilaç ve dermokozmetik alanında faaliyet gösteren Pierre Fabre’nin yeni organizasyonel yapılanma süreci çerçevesinde Ali Gür; Pierre Fabre Türkiye Dermokozmetik Satış ve Ticari Pazarlama Direktörü pozisyonuna atandı.

Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Ali Gür, kariyerine 1999 yılında Tom Travel Seyahat Acentası’nda Satış Temsilcisi olarak başladı. Ardından sırasıyla Monad Turizm Acentası’nda Satış Temsilciliği, MNG Holding’de Şube Satış Temsilciliği, Doğan Holding’de Satış Süpervizörlüğü, Kurtsan İlaç’ta Medikal Satış Temsilciliği pozisyonlarında çalışan Gür, 2008 yılında katıldığı Pierre Fabre Türkiye organizasyonunda Dermokozmetik Eczane Satış Temsilcisi ve Dermokozmetik Ticari Pazarlama Müdürü olarak görev aldı.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlgili Yazı

Türk Kızılay’dan Kan ve İmmün Plazma Bağışı Çağrısı

Türk Kızılay tarafından toplanan immün plazmalar, ağır durumdaki COVID-19 hastalarının tedavisine katkı sağlamaya devam ediyor.  ...