Daha Sağlıklı ve Genç Bir Cilt İçin: Kar Yosunu Mucizesi

Atelier Rebul Snow Algae Gençleştirici Koleksiyonu, cildin koruyucu bariyerini güçlendirerek elastikiyetini ve sıkılığını arttırır, daha sağlıklı ve genç bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Daha Sağlıklı ve Genç Bir Cilt İçin: Kar Yosunu Mucizesi

Bizi Takip Et


Bu yaz güneşten yorulan yüzünüzü buzun altından gelen eşsiz bir formülle canlandırın. Karla kaplı Alpler ve Kutuplar gibi soğuk iklimlerde yıl boyunca yetişen, sert koşullara dayanıklı kar yosununu, özel bir formül sayesinde cildinizle buluşturan Atelier Rebul Snow Algae Gençleştirici Koleksiyonuyla taşınmaya ne dersiniz?

Koleksiyonda yer alan gençleştirici ve anında sıkılaştırıcı serum, gençleştirici ve yenileyici göz çevresi ve yüz kremi ile daha sağlıklı ve genç bir cildi vaat ediyor. 

ANTI-AGINGE YENİ BİR SOLUK

Snow Algae aktifi, hücresel düzeyde kalori kısıtlamasını taklit ederek yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olur. Bu sayede hücresel savunma, oksidatif stres direnci, hücresel detoksifikasyon ve onarımın gerçekleşmesine yardımcı olur. 

CİLT ALTINDAKİ KOLAJEN ÜRETİMİ SNOW ALGAE İLE AKTİFLEŞİYOR

Cildin gençliğini koruyan hafif yapıdaki Snow Algae, içerisindeki aktifler sayesinde cildin koruyucu bariyerini güçlendirerek elastikiyetini ve sıkılığını arttırmaya destek olur. Bu formül, içeriğindeki özel kar yosunu tozu ile cildin koruyucu tabakasını güçlendirirken, cilt altındaki kolajen üretimini aktifleştirmeye de destek olmaktadır. Formül aynı zamanda, yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltırken daha aydınlık ve canlı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olacak.

Mineral yağ ve paraben içermeyen Snow Algae Koleksiyonu, cildi nemlendirirken, cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur, dolgun, aydınlık bir görünüm için kırışıklara karşı savaşır.


İçeriği Paylaşın