Magnezyum Eksikliğine Karşı Zade Vital Magnezyum Forte

Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarından düzenli spor alışkanlığı kalp ve damar sağlığının korunmasında önemli rol oynarken, spor sırasında kaybedilen magnezyum mineralinin takviye edilmemesi kas ve kemik problemlerini beraberinde getiriyor.

Magnezyum Eksikliğine Karşı Zade Vital Magnezyum Forte

Bizi Takip Et


Özellikle antrenman sonrası hissedilen kas ağrıları sıklıkla akıllara magnezyum eksikliği ihtimalini getiriyor. Vücut için esansiyel olan ve vücutta sentezlenemediğinden dolayı dışarıdan alınması zorunlu bir mineral olan magnezyum, oksijen kullanımı, kasların kontrolü ve enerji üretimi gibi pek çok konuda rol oynuyor.

Zade Vital Medikal Müdürü Uzm. Dr. Burçak Deniz Dedeoğlu, magnezyumun yoğun antrenmanlar esnasında terleme yoluyla vücuttan atıldığını ve bu durumun hem bütünsel sağlığın korunmasında hem de spor performansında olumsuz etki gösterebildiğini söylüyor.

Özellikle düzenli spor alışkanlığı olan kişilerde magnezyum takviyesinin uykusuzluk, kas ağrısı ve fiziksel performans düşüşü gibi sorunların önlenmesine yardımcı olabileceğini söyleyen Dr. Dedeoğlu, magnezyum takviyelerinin genellikle antrenman sonrası alınmasının tercih edildiğini belirtiyor.

HER GÜN 1 SAŞE TÜM İHTİYACI KARŞILIYOR

Sağlıklı yaşam destekçisi Zade Vital'in GMP standartlarına uygun olarak modern bilimin ışığında ürettiği Magnezyum Forte Saşe, her gün bir saşe tüketildiği takdirde uzmanlar tarafından önerilen günlük magnezyum ihtiyacını karşılıyor.

Tek kullanımlık paketleriyle pratik ve hijyenik tüketim sağlayan Zade Vital Magnezyum Gliserofosfat Saşe, günün her saati her yerde magnezyum takviyenizi yanınızda taşıma kolaylığı sunuyor. Özel toz formu sayesinde hızlı çözünürlük sunan, yüksek emilim gösteren ve düşük yan etki potansiyeline sahip Zade Vital Magnezyum Forte, Gliserofosfat formu sayesinde ph değişikliklerinden etkilenmezken, tekrarlı magnezyum eksikliklerini önlemede etki gösteriyor. 

Bir paketinde 20 saşe ürün bulunan ve 1 saşesinde 250 mg Magnezyum Gliserofosfat içeren ve temiz içeriğe sahip Zade Vital Magnezyum Forte koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı, şeker ve aroma içermiyor.


İçeriği Paylaşın