Bebekleri Rahatlatan Emzikler…

Bebekleri Rahatlatan Emzikler…

Bebekleri Rahatlatan Emzikler…

Bizi Takip Et


Bebeklerin beslenme dışında emme ihtiyacına çözüm olan ve sakinleşmelerini sağlayan emzikler, sahip oldukları özellikleriyle bir o kadar önemli. Uç yapıları, boyutları ve üretildiği malzemeye göre kendi içinde çeşitlere ayrılan emzikler arasından seçim yapamayan annelere Wee Baby, Special Emzikler ile yardımcı oluyor

Doğal emme içgüdülerini tatmin ederek bebeklere güven duygusu veren emzikler özellikleriyle birbirinden ayrılıyor. Saplı – Sapsız Kapaklı Emzikler sahip oldukları ortodontik damaklı silikon emzik ucuyla bebeğin emme hareketine uyum sağlıyor, bebeğin doğal damak yapısını ve diş gelişimini destekliyor.

Bebeğin ağız çevresine uyumlu emzik dizaynının yanı sıra, Wee Air sistem özelliğiyle emziğin içine hava girip çıkabiliyor ve bu sayede emzik ucu yumuşak kalıp şeklini koruyabiliyor. Kolaylıkla takılıp çıkarılabilen PP koruyucu kapağı ise kullanım rahatlığı sağlayarak emziğin kullanılmadığında temiz kalmasını sağlıyor. Emzikler bebeklerin uyurken rahat etmelerini sağlarken, 0-6 aylık ve 6-18 aylık bebekler için iki farklı boyutu bulunuyor.

SAĞLIKLI SİLİKON EMZİK UCU

Üretimde FDA standartlarında BPA içermeyen hammaddeler kullanılan emziklerin silikon emzik ucu, pürüzsüz ve şeffaf. Kolaylıkla temizlenebiliyor.


İçeriği Paylaşın