Mevsim Geçişlerinde 3’lü Destek: Lıpozone Cd3Çinko

Abdi İbrahim & Inoliva tarafından üretilen LIPOZONE CD3Çinko, içerisindeki C, D vitaminleri ve çinko ile bağışıklık sistemini destekleyerek mevsim geçişlerinde ihtiyaç duyulan desteği sağlamayı vadediyor.

Mevsim Geçişlerinde  3’lü Destek: Lıpozone Cd3Çinko

Bizi Takip Et


Abdi İbrahim & Inoliva, yenilikçi ürünleri ile toplum sağlığına hizmet etmeyi sürdürüyor. LIPOZONE CD3Çinko, içerisindeki C, D vitaminleri ve çinko ile bağışıklık sistemini destekleyerek mevsim geçişlerinde ihtiyaç duyulan desteği sağlıyor. 

Okulların açılması ve mevsim geçişleri ile beraber, bu dönem bağışıklık sistemimizi desteklemek oldukça önemli. C ve D3 vitaminleri ile çinko, birlikte sinerjik etki göstererek bağışıklık sisteminin desteklenmesinde önemli rol oynar. Lipozomal formda alındıklarında ise vücutta yüksek emilimleri sayesinde kısa sürede fayda gösterirler. 

LIPOZONE CD3Çinko, patentli lipozomal teknolojisi sayesinde etken maddenin sindirim sürecinden etkilenmeden direkt hedefe ulaşmasını sağlar. Bir saşesinde 1000 mg C vitamini, 1000 IU D3 vitamini ve 15 mg çinko içeren LIPOZONE CD3Çinko, aç veya tok fark etmeden günün her saatinde kullanılabilir. 


İçeriği Paylaşın