Bebekler İçin Şeker İlavesiz Organik Sütlaç

Bebekler İçin Şeker İlavesiz Organik Sütlaç

Bebekler İçin Şeker İlavesiz Organik Sütlaç

Bizi Takip Et


Altıncı aydan itibaren başlayan ek gıdaya geçiş dönemi, besin seçimi açısından ailelerin kafasını en çok karıştıran konulardan biri.. Bebekler, 1 yaşına kadar yüksek oranda karbonhidrata gereksinim duyuyorlar. Fakat bebeklerin sindirim sistemi zamanla geliştiği için yetişkinlerden farklı çalışıyor ve bazı besinleri sindirmekte zorluk yaşıyorlar. Özellikle karbonhidrat açısından zengin bazı tahıllar, gluten içeriği nedeniyle bebeklerde sindirim problemlerine yol açabiliyor.

EK GIDAYA GEÇİŞTE AİLELERİN GÜVENİLİR YARDIMCISI

Ebeveynlerin bebek beslenmesinde ilk tercihlerinden biri olan pirinç, gluten içermediği için bebek sindirimiyle dost olduğu kadar aynı zamanda kaliteli bir karbonhidrat kaynağı… Topraktan kaşığa kadar her aşamada kontrollü üretim süreçlerinden geçirilip özenle seçilen organik ürünlerle hazırlanan Hero Baby organik serisinin yeni üyesi Hero Baby Organik Sütlaç tüm Hero Baby kavanozlarında olduğu gibi vakumlanarak kapaklanıyor ve tazeliğini böylece uzun süre muhafaza ediyor.

İlave şeker içermeyen Hero Baby Organik Sütlaç, doktorların dördüncü aydan itibaren ek gıdaya geçişe izin verdiği bebeklere yedirilebiliyor.


İçeriği Paylaşın