Et Kıyma Makineleri

Et Kıyma Makineleri

Et Kıyma Makineleri

Bizi Takip Et


Fakir Hausgeräte’nin, Minso Plus ve Torque Et Kıyma Makineleri Kurban Bayramı’nda sofralarda harikalar yaratırken mutfakta geçen vaktinizi kısaltıyor.

1000 watt gücüne sahip Fakir Minso Plus, çapları 4 mm ve 8 mm olan iki ayrı paslanmaz çelik kıyma diskiyle farklı incelikte kıyma çekebilme özelliğine sahip. Yüksek kalite paslanmaz çelik bıçakları sayesinde eti en hızlı şekilde istenilen kıvama getirirken, plastik itme sapının yardımıyla eti zahmetsizce çekiyor. İçli köfte ve sosis gibi birbirinden farklı yiyecekleri özel aparatlarıyla kolayca hazırlamaya imkan sağlayan Minso Plus, et ürünleri dışında salça, tarhana gibi kışlık yiyeceklerin de hazırlanmasında kullanılabiliyor. Tıkanmayı önleyen geri alma sistemi, temizlik için ayrılabilir parçaları pratik ve uzun süreli kullanıma elverişli. Kaymayı önleyen ayakları olabilecek kaza durumlarına karşı güvenli kullanım sağlıyor.

1800 ve 2000 watt gücünde olmak üzere iki modeli bulunan Torque Et Kıyma Makinesi, 3 farklı incelikte kıyma diskleri ile Kurban Bayramı’nda leziz et yemekleri hazırlamayı kolaylaştırıyor. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik bıçakları sadece kırmızı et değil tavuk, balık gibi beyaz etleri de kıyma haline getirmenize olanak veriyor. Tıkanmayı önleyen geri alma sistemi kolay temizlik sağlarken kaymaz tabanı güvenli kullanım sağlıyor. Yine Fakir Torque da sucuk, salam, sosis doldurma ve içli köfte gibi leziz yiyecekleri hazırlama imkanının yanı sıra salça, tarhana gibi kışlık yiyeceklerin hazırlanmasında kullanılabiliyor.


İçeriği Paylaşın