Omega-3 Çocukların Sağlıklı Beyin Gelişimine Yardımcı

Omega-3 çocukların zeka gelişimi, beyin sağlığı ve sinirsel iletilerin normal fonksiyonlarının korunmasına yardımcı oluyor.

Omega-3 Çocukların Sağlıklı Beyin Gelişimine Yardımcı

Bizi Takip Et


Omega-3çocuklarda zekanın gelişmesine, okuma, telaffuz ve yazma becerilerinin artmasına yardımcı oluyor. Omega-3 yağ asitleri, beyin, göz ve sinirsel iletilerin normal işlevlerinin korunmasına katkı sağlıyor.

Yapılan bilimsel çalışmalarda okul başarısı üzerinde Omega-3 desteğinin olumlu etkilerinin gözlemlendiğini söyleyen Dr. Dedeoğlu, çocukların sağlıklı gelişimleri için DHA yönünden zengin beslenilmesini ve düzenli Omega-3 takviyesiyle normal gelişimin desteklenmesini öneriyor. 

BEYİN, GÖZ VE SİNİR FONKSİYONLARININ GELİŞİMİNİ DESTEKLİYOR

Zade Vital’in çocuklara özel olarak geliştirdiği Miniza Omega-3 serisi, 5 farklı ürün seçeneğiyle beyin, göz ve sinir fonksiyonların normal gelişimini desteklerken; yer fıstığı, çörek otu yağı ve multivitamin takviyeli formülleriyle normal bağışıklığın korunmasına katkı sağladığını dile getiren  Zade Vital Medikal Müdürü Dr. Burçak Deniz Dedeoğlu, özellikle gelişme çağında çocukların zekâ gelişimi ve kavrama yeteneğinin desteklenmesi için düzenli Omega-3 takviyesi alınmasının önemine dikkat çekiyor.


İçeriği Paylaşın