Kahve Tiryakileri İçin Kahve Makinası

Kahve Tiryakileri İçin Kahve Makinası

Kahve Tiryakileri İçin Kahve Makinası

Bizi Takip Et


Siemens, kahve keyfini zahmetsizce yaşamak isteyenlere CT636LEW1 full otomatik ankastre kahve makinesini sunuyor. 6 kişisel içecek seçeneği ile adınıza özel ayarlarla içeceklerinizi hafızasına kaydeden ve tek bir dokunuşla kahvenizi hazırlayabilen CT636LEW1’in, hızlı temizleme özelliği sayesinde de hem ideal hijyen sağlanıyor hem de zamanınız size kalıyor.

Gizli su, süt ve çekirdek hazneleri ile mutfağınıza hem şık hem de temiz bir görünüm kazandıran, estetik  tasarımıyla da göz dolduran Siemens CT636LEW1 full otomatik ankastre kahve makinesi akıllı öğütücüsü ile her kahve çekirdeğine uyum sağlayarak, aromasından ödün vermeden ekstra yoğun kahve içmek isteyenler için aromaDouble Shot fonksiyona da sahip.

CT636LEW1, 6 içecek seçeneği ile adınıza özel ayarlarla içeceklerinizi kişiselleştirerek hafızasına kaydediyor ve her seferinde kahvenizi ideal ölçülerinizde hazırlıyor. Kolayca çıkarılabilen 2.4 litre su tankı, kahve veya su bitmeye yaklaşınca devreye giren uyarı sistemi gibi konfor sağlayan özelliklerinin yanı sıra yüksekliği ayarlanabilir kahve çıkışı ile CT636LEW1’e, en sevdiğiniz uzun Latte Macchiato bardaklarınız bile rahatça sığıyor.

Hijyen ondan sorulsun, zamanınız size kalsın

Her kahveden sonra su buharı ile tam otomatik temizlik yapan CT636LEW1’i her kapattığınızda ise otomatik durulama fonksiyonu devreye giriyor. Full otomatik temizleme ve kireçten arındırma programının yanı sıra tek fincan hızlı temizleme özelliği ise her seferinde ideal hijyen ve mükemmel kahve tadı garantisi sunuyor.

Tek bir dokunuşla capuccino, espresso, macchiato, sütlü kahve ve latte macchiato hazırlayabildiğiniz CT636LEW1’de,  süt köpüğü, sıcak süt ve sıcak su hazırlama, ayarlanabilir kahve öğütme seçenekleri, özel aroma koruyucu özelliklerinin yanı sıra demleme ısısı, fincan başına öğütülmüş kahve miktarı, fincan başına su miktarı, öğütme derecesi, su sertliği gibi ayarlanabilir programlar da bulunuyor.


İçeriği Paylaşın