TheLifeCo'dan Metabolizmayı Hızlandıran Acı Biberli İçecek Tozu

Günümüz dünyasında vücudumuz inanılmaz sayıda toksine maruz kalıyor ve içten başlayan bir arınmaya ihtiyaç duyuyor. TheLifeCo Limonlu Acı Biberli İçecek Tozu, hem sağlıklı zayıflamanıza hem de vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olmayı vadediyor.

TheLifeCo'dan Metabolizmayı Hızlandıran Acı Biberli İçecek Tozu

Bizi Takip Et


TheLifeCo limon ve acı biber içeren içecek tozu, içerdiği cayenne (acı biber) sayesinde açlık hissini azaltır ve metabolizmayı hızlandırma özelliğiyle kilo vermeyi destekler. Bağışıklık sistemini güçlendiren toz, prebiyotik bileşenleri ve yüksek lif miktarı ile mikroorganizmaların bağırsaklardaki gelişimini düzenler. Dondurularak kurutulmuş limon ve lime ile acı biberin (cayenne pepper) antioksidan özelliklerini, içecek tozu formunda kolay kullanılabilir hale gelir.  

ACI BİBERİN SAĞLIKTAKİ GÜCÜ

Metabolizmasını hızlandırmak isteyenler, yüksek lifli besinler tüketmek isteyenler, aralıklı oruç (intermittent fasting) (IF) beslenme şekli ile beslenenler için master detoks anlamı taşıyan limonlu ve acı biberli içecek karışımı, neredeyse dünyada 9 bin yıldır hem gıda hem de ilaç olarak kullanılan acı biberi, sağlığı yeniden yapılandırmak için en güçlü bileşen olarak sunuyor.

Acı biber Cayenne, Orta ve Güney Amerika kökenli ve şu anda subtropikal ve tropik iklimlerde yetişen bir çalıdır. İçi boş meyvesi, olgunlaştığında kırmızı, turuncu veya sarıya dönüşen uzun baklalara dönüşür. Acı biberin bu faydalarının çoğu, bitkinin aktif bileşiği olan kapsaisin nedeniyle mümkündür.

ACI BİBERLİ İÇECEK TOZUNUN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  • Prebiyotik bileşen (Hindiba kökü lifi) içerir ve yüksek lif oranına sahipti
  • Prebiyotik bileşenler sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olan probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.
  • İçeriğindeki dondurularak kurutulmuş limon ve misket limonu (lime), zengin C vitamini kaynaklarıdır.
  • İçeriğindeki acı biber (cayenne pepper) açlık hissini azaltma ve metabolizmayı hızlandırma özelliğiyle kilo vermeyi destekler.

Fiyatı: TheLifeCo Limonlu Acı Biberli İçecek Tozu 150 gr 739.90 TL


İçeriği Paylaşın