İşbir Yatak'tan Yaz Sıcaklarında Kesintisiz Uykunun Anahtarı

Yaz sıcaklarında uyku bölünmeleri yaşıyorsanız İşbir Yatak tarafından geliştirilen CoolFlow Yatak, deliksiz yaz uykuları için maksimum hava geçirgenliği ile sağlıklı bir uyku ortamına zemin hazırlıyor.

İşbir Yatak'tan Yaz Sıcaklarında Kesintisiz Uykunun Anahtarı

Bizi Takip Et


Yaz aylarında, sıcaklık ve beslenme düzeninin değişmesi gibi pek çok faktör uyku düzenini olumsuz yönde etkiliyor. Sıcaklıkla birlikte terlemeye bağlı olarak uykuya dalmakta zorluklar yaşanıyor. Bu aylarda, uyku kalitesinin artırılması için ideal uyku ortamının sağlanması büyük önem taşıyor.

Uzmanlar, yatak ve uyku ürünü tercihlerinde yaz aylarına uygun tercihlerin yapılması gerektiğine dikkat çekiyor. Yatak tercihlerinde, 4 mevsim kullanılabilecek hava geçirgenliği yüksek ürün tercihleri yapılması gerekirken, tamamlayıcı uyku ürünlerinde ise cildinize dost, doğal ve sağlıklı yastık, yorgan seçimi önem arz ediyor. Terlemenin en yoğun olduğu baş ve boyun bölgesi için yastık tercihi yaparken hava alabilen ürünlerin tercih edilmesi gerekiyor. 

YÜKSEK SICAKLIKLAR UYKU DÜZENİNİ BOZUYOR

Yapılan araştırmalar, yaz aylarında yüksek sıcaklıklardan kaynaklanan uyku bölünmelerinin yaşam kalitesini olumsuz yönde etkilediğini ortaya koyuyor. İşbir Yatak tarafından geliştirilen, ultra hava geçirgenliğine sahip CoolFlow Yatak, yaz aylarında serin ve sağlıklı bir uyku konforunun sağlanmasına yardımcı oluyor. Yüksek hava geçirgenliği sayesinde, aşırı ısınma ve nemlenme sorununun önüne geçerek ferah ve kesintisiz uyku deneyimi sunuyor.

İDEAL UYKU İKLİMİ SUNUYOR

İşbir Yatak tarafından geliştirilen CoolFlow Yatak, deliksiz yaz uykuları için maksimum hava geçirgenliği ile sağlıklı bir uyku ortamına zemin hazırlıyor. Yüksek hava sirkülasyonu sayesinde, yaz aylarının yanı sıra kış aylarında da uyku ısısını dengeleyerek 4 mevsim ideal bir uyku iklimi sunuyor. Farklı özellikte ve yükseklikte, birbirinden bağımsız paketler içine yerleştirilmiş son teknoloji 3 kat yaydan oluşan CoolFlow yataklar farklı ağırlık ve vücut yapılarına sahip kişilerin, tüm yatış pozisyonlarında, kendilerine en uygun uyku konforunu bulmalarını sağlıyor. Hava geçirgenliğini sağlamak amacıyla kullanılan özel teknoloji, viscon kumaş, dolgu elyafı ve süngerler, uyku bölünmelerine yol açan ısınma ve nemlenme sorununun önüne geçerek üst düzey konfor ve kesintisiz uyku ortamı oluşturuyor. 


İçeriği Paylaşın