Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı

Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı

Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı

Bizi Takip Et


Hayata geçirdiği projeleri ile sağlıklı ve dengeli beslenmenin önemine vurgu yapan Philips, farklı yılbaşı hediye alternatifi arayanlara en sağlıklı hediyeyi, Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı ile sunuyor. Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı ile yeni yılda dilerseniz kendinizi ve ailenizi dilerseniz de sevdiklerinizi şımartabilir, sağlıklı günler hediye edebilirsiniz.

Yavaş Sıkım Meyve Sıkacağı, 70 mm’lik XL besleme borusu ile meyve, sebze ve yapraklı yeşillikleri kesmeye gerek kalmadan çok kısa süre içerisinde hazırlama imkanı sağlar. Yavaş sıkım teknolojisi ile meyve ve sebzeleri lifleri ile birlikte sıkarak yüzde 80’ine kadarını meyve/sebze suyuna dönüştürür. Ayrıca metal bıçak yerine plastik vida ile sıkarak meyve ve sebzelerin içerisinde yer alan A, C ve K vitaminlerini korur.

Yavaş Sıkım Meyve Sıkacağı, QuickClean teknolojisi ile 90 saniye içerisinde temizlenirken, çıkarılabilir parçalarının hepsi bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Böylelikle gün içerisinde kendiniz ve sevdikleriniz için pratik ve sağlıklı meyve sularını dilediğiniz zaman hazırlayabilirsiniz. Entegre damlama önleyicisi sayesinde mutfak tezgahlarının temiz kalmasını sağlarken, benzersiz tasarımı sayesinde parçaları hızlıca monte edebilir ve kolaylıkla kullanmaya hazır edebilirsiniz.


İçeriği Paylaşın