Çocuklara Yaz Aylarında Doğal Destek Zade Vital'den

Zade Vital çocuklara özel olarak Miniza serisinden Sistifix Turna Yemişi Ekstresi geliştirdi. Zade Vital Miniza Sistifix, Turna Yemişi Ekstresi, D-Mannoz ve C Vitamini içeriğiyle hastalıkların önüne geçmeyi vaad ediyor.

Çocuklara Yaz Aylarında Doğal Destek Zade Vital'den

Bizi Takip Et


Çocuklar keyifli yaz tatilinin hayalini kurmaya başladı. Havaların ısınmasıyla beraber deniz kenarı ve havuzların yolu tutulacak. Ancak anne ve babaların en büyük kaygısı çocukların hastalanması.  Zade Vital ebeveynlere kaygı ve endişelerinizi evde bırakmanın tam zamanı diyor.

Çocuklar için özel olarak geliştirlen Miniza serisinden Sistifix Turna Yemişi Ekstresi ile çocuklarınız sağlıkla havuz ve denizin tadını çıkartabilir.

EN KIYMETLİ VARLIKLARIMIZ İÇİN DOĞANIN KIYMETLİ İÇERİKLERİ

Zade Vital Miniza Sistifix, Turna Yemişi Ekstresi, D-Mannoz ve C Vitamini içeriyor. Yapılan çalışmalar, Miniza Sistifix'in içeriğinde yer alan Turnayemişi (Cranberry) ekstresinin içerdiği yüksek Proantosiyanodin oranının üriner sistem sağlığını desteklediğini gösteriyor. C vitamini ise bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunarak annelerin içini rahat ettiriyor. Zade Vital Miniza Sistifix lezzetli tadı ile de çocuklar tarafından keyifle kullanılıyor.

KULLANIM ÖNERİSİ: 

4-10 yaş grubu çocuklar ve yetişkinlerde; günlük sabah 2 tatlı kaşığı (10 ml), akşam 2 tatlı kaşığı (10 ml) kullanılması önerilmektedir.


İçeriği Paylaşın