Boo-Boo Spray İle Çocuklara Özel Yüzde 100 Anne Dokunuşu

Türkiye’de bir ilk olan Colostrum First Milk serisini piyasaya süren Dermalista Laboratories, minikler için hazırladığı Colostrum Junior serisinin ilk yardım ürünü olan Boo-Boo Spray’i beğenilere sundu.

Boo-Boo Spray İle Çocuklara Özel Yüzde 100 Anne Dokunuşu

Bizi Takip Et


İlk süt, ağız sütü veya altın süt olarak da bilinen, her özelliğiyle iyileştirici güce sahip kolostrum içeriğiyle mucizevi ürünlere imza atan Dermalista Laboratories, miniklere özel “%100 Anne Dokunuşu” söylemi ile yeni bir ürün hazırladı. 

İLK SÜT MUCİZESİ

Cilt bakım alanında Türkiye’de bir ilk olan Colostrum First Milk serisini piyasaya süren Dermalista Laboratories kurucusu Bengühan Bora Usta, minikler için hazırladığı ilk yardım ürünü Boo-Boo Spray’in de içeriğini oluşturan kolostrumun, memelilerin yalnızca doğumdan sonraki ilk 72 saatte ürettiği en doğal bileşen olduğunun altını çizdi.

BOO-BOO SPRAY:  YÜZDE 100 ANNE DOKUNUŞU İLE ONU KORUMANIZ ALTINA ALIN

Günün her anında taşımaya ve kullanıma uygun boyutta tasarlanan Boo-Boo Spray; ilk anne sütü olarak bilinen mucizevi içerik kolostrum bileşeni ile papatya ve kuşburnu çiçeği özü, üzüm çekirdeği yağı gibi onlarca %100 doğal ve organik içerikten oluşan bir ilk yardım spreyi.

Minikler dışında yetişkinlerin de kullanabileceği Boo-Boo Spray; küçük sıyrıklar, kesikler, hafif yanıklar, alerjik hassasiyetler, morluklar, böcek veya sivrisinek ısırıkları gibi durumlarda cildi yatıştırır ve koruma altına almayı vadediyor. 


İçeriği Paylaşın