Evinizde alerjenleri ortadan kaldırın

Evinizde alerjenleri ortadan kaldırın

Evinizde alerjenleri ortadan kaldırın

Bizi Takip Et


Astım ve alerji rahatsızlığı olanlar için yaşadıkları ortamdaki havanın temizliği büyük önem taşıyor.

Electrolux, elektrikli süpürgeler için getirilen enerji etiketi uygulaması kapsamında sunduğu Eco Force serisi ürünleriyle A sınıfı toz filtrelemeyi hedefliyor. Electrolux bu kapsamda hem Alllergy Plus hem de Hygiene Filter özelliğine sahip ürünleriyle de dikkat çekiyor.

Allergy Plus Filter (yüksek verimlilikli hava partikül filtresi), küçük partiküllerin kaçmasına izin vermeyecek şekilde hava geçirmez olduğundan alerji ve astım belirtilerini tetikleyen polen ve akarları filtreleme imkanı sunuyor. Hygiene filter ise bu partiküllerin yüzde 99,95’ini filtreliyor, filtre derecesi büyüdükçe daha fazla partikül filtrelenebiliyor.

ALERJİYE KARŞI UYGUN AKSESUARLAR

Özellikle alerji rahatsızlığı olan ve evinde hayvan besleyenler için ise turbo başlıklar, kanepe ve halı gibi sert zeminlerin arasında gizlenmiş tüyleri/döküntüleri rahatlıkla almanızı sağlıyor.

Alerjik bünyeler için elektrikli süpürgelerin toz torbası temizliği de önemli bir kriter oluyor. Bu noktada süpürme işlemi tamamlandıktan sonra temizlemeye ihtiyaç duymadan içi dolan toz torbasının çöpe atılabilmesi önem kazanıyor. Böylece temizleme ile uğraşırken etrafa dağılabilecek toz ve akarlar rahatlıkla uzaklaştırılabiliyor.

Electrolux’ün elektrik süpürgelerinde bulunan Sbag toz torbası havayı dışarı vermeden sadece ipini çekerek hiç toza dokunmadan alma imkanı sunuyor.

Electrolux’ün UltraOne ZUOQUATTRO’su ise elektrikli turbo başlığı ve artırılmış emiş alanı ile halıları tarayarak saç, tüy, kalıntı ve tozları hızlıca derinlemesine temizleyerek alerjenlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı oluyor. AllergyPlus çıkış filtresi ile de temizlik esnasında odanın mevcut havasından neredeyse daha temiz bir hava bırakıyor.


İçeriği Paylaşın