Herbalife’tan Sporcu Babalara Özel

Herbalife Nutrition, tüm dünyada 190’dan fazla sporcunun üst düzey performans için tercih ettiği Herbalife24 sporcu besinleri ürün serisini her yaştan sporcu babalara öneriyor.

Herbalife’tan Sporcu Babalara Özel

Bizi Takip Et


Herbalife Nutrition, 40 yılı aşkın deneyimi, beslenme alanındaki uzmanlığı ve gücünü bilimden alan ürünleriyle, kilo kontrolü ve kilo yönetimi hedeflerine ulaşmak isteyen herkesin ihtiyacına uygun gıda takviyeleri sunuyor. Herbalife24 sporcu beslenme serisi ile de sporcuların yoğun ve uzun süreli antrenmanlarda ihtiyaç duyduğu desteği sağlıyor. Herbalife Nutrition, bu kez sevgisiyle yüreğimize dokunan her yaştan babalara sporcu besinleri serisinden ürünler öneriyor.

Günlük yürüyüş veya egzersiz programı uygulanırken, antrenman, performans ve toparlanma seviyesine ulaşabilmek için günlük beslenme ve sıvı alımı ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak önem taşıyor. Herbalife Nutrition sporcu beslenmesi ürünleri sayesinde, babalar da artık bir sporcu gibi antrenman yapabilir ve “Aminoasit içeren spor gıdası Formül 1 Sport Vanilya” ile potansiyellerini açığa çıkarabilirler.

Egzersiz sırasında kullanılan Herbalife24® Prolong ise egzersiz boyunca enerji seviyesini yüksek tutarken, ideal performansa ulaşmaya da yardımcı oluyor. Kullanıcılarının günlük egzersizlerini ve performansını destekleyen ürünler ise

“Spor İçeceği Tozu Prolong Limon” ve “Spor İçeceği Tozu CR7 Drive Açai Aromalı” seçenekleri ile sunuluyor.

Yoğun bir egzersiz ya da antrenman tercih eden babaların kaslarının dinlenmeye ihtiyacı olacak. Vücudun kolay toparlanabilmesi için sıvı, protein ve karbonhidrat alımının dengede olması önemli. Yoğun spor yapan babaların egzersizden sonra toparlanmasına yardımcı olmak için tasarlanan ürün serisinde 2 seçenek yer alıyor;

“Proteince zenginleştirilmiş spor gıdası RB ProMax Çikolata” ve “Izotonik Spor İçeceği Rebuild Endurance Vanilya”.


İçeriği Paylaşın