Pure Encapsulations Ürünleri İle Sağlığınızı Destekleyin

Nestlé Health Science Türkiye, Pure Encapsulations ürünlerini tüketiciyle buluşturdu. Pure Encapsulations’ın vegan ve vejetaryen içerikli, glutensiz ürünleri; genel beslenmesini zenginleştirmek ve hayat kalitesini arttırmak isteyenler için geliştirildi.

Pure Encapsulations Ürünleri İle Sağlığınızı Destekleyin

Bizi Takip Et


Nestlé Health Science Türkiye'nin ‘Profesyonel iyi yaşam markası’ Pure Encapsulations’ın vegan ve vejetaryen içerikli, glutensiz ürünleri Türkiye pazarında yerini aldı.

PURE ENCAPSULATIONS ZINC 15

Pure Encapsulations Zinc 15, 11 yaş ve üzeri kullanıcılar tarafından günde bir kapsül öğünle birlikte kullanıldığında, günlük çinko minerali ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor.

Pure Encapsulations® sadece içerikleri ile değil, ürünlerin içerisinde kullanmadığı maddelerle de öne çıkıyor. Renklendiriciler, aromalar, tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler içermeyen ürünler, tüketicilere ulaşana kadar ciddi testlerden geçiyor. Pure Encapsulations® hem kalite standartlarını gözeten üretim süreçleri ile hem de kullanıcılara verdiği güven bakımından profesyonel bir iyi yaşam markası olurken vegan ve vejetaryen dostu, glutensiz içerikli ürünlerini kullanıcılara sunuyor.

PURE ENCAPSULATIONS CURCUMIN

Pure Encapsulations Curcumin 500 mg. Kurkumin ve kurkuminlerin vücudumuzdaki biyoyararlanımını artırmaya destek olan Piperine içermektedir.

Pure_Encapsulations

11 yaş ve üzeri kullanıcılar tarafından günde 1 kapsül öğün arasında kullanılması önerilmektedir. Pure Encapsulations sadece içerikleri ile değil, ürünlerin içerisinde kullanmadığı maddelerle de öne çıkıyor.

Renklendiriciler, aromalar, tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler içermeyen ürünler, tüketicilere ulaşana kadar ciddi testlerden geçiyor. Pure Encapsulations® hem kalite standartlarını gözeten üretim süreçleri ile hem de kullanıcılara verdiği güven bakımından profesyonel bir iyi yaşam markası olurken vegan ve vejetaryen dostu, glutensiz içerikli ürünlerini kullanıcılara sunuyor.

PURE ENCAPSULATIONS NRF2 DTX PLUS

Pure Encapsulations Nrf2 Dtx Plus, Brokoli ekstraktı, glutatyon ve resveratrol içeren takviye edici gıdadır.  Genel beslenmesini zenginleştirmek ve hayat kalitesini arttırmak isteyenler için önerilen bu yenilikçi kompleksin, 11 yaş ve üzeri kullanıcılarda öğünler arasında günde 1-2 kapsül olarak kullanılması önerilir.

Pure Encapsulations içerikleri ve ürünlerin içerisinde kullanmadığı maddelerle de öne çıkıyor.

Renklendiriciler, aromalar, tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler içermeyen ürünler, tüketicilere ulaşana kadar ciddi testlerden geçiyor. Pure Encapsulations Nrf2 Dtx Plus pek çok alerjenden arındırılmıştır, gluten içermez, vegan ve vejetaryendir.

PURE ENCAPSULATIONS ALL IN ONE

Günlük hayatın yoğun temposunda genel beslenmesini zenginleştirmek ve çeşitli hale getirmek isteyenler için geliştirilmiş Pure Encapsulations All in One, 16 farklı vitamin ve mineral içeriğinin yanı sıra Koenzim Q10 ve Üzüm tohumu ekstresi de içerir.

PureEncapsulations

11 yaş ve üzeri kullanıcılarda öğünler ile birlikte günde 1-2 kapsül kullanılması önerilir. Pure Encapsulations içerikleri ve ürünlerin içerisinde kullanmadığı maddelerle de öne çıkıyor.

Renklendiriciler, aromalar, tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler içermeyen ürünler, tüketicilere ulaşana kadar ciddi testlerden geçiyor. Pure Encapsulations® All in One pek çok alerjenden arındırılmıştır, gluten içermez ve vejetaryendir.

PURE ENCAPSULATIONS VITALITY COMPLEX

İçerisindeki 8 farklı vitamin ve mineral içeriğinin yanı sıra, Resveratrol, L-Tirozin,Sibirya Ginsengi ve Resveratrol içeriği ile Pure Encapsulations günlük olarak ihtiyaç duyulan desteği sağlamaya yardımcı olan multivitamin ve mineral kompleksidir. 11 yaş ve üzeri kullanıcılarda öğünler arasında günde 2 kapsül alınması önerilir.

Pure Encapsulations® içerikleri ve ürünlerin içerisinde kullanmadığı maddelerle de öne çıkıyor.

Renklendiriciler, aromalar, tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler içermeyen ürünler, tüketicilere ulaşana kadar ciddi testlerden geçiyor. Pure Encapsulations® Vitality Complex, pek çok alerjenden arındırılmıştır, gluten içermez, vegan ve vejetaryendir.


İçeriği Paylaşın