Turkuaz Healthcare’den KONIX El Dezenfektan Jeli

Hastalıkların arttığı ve el hijyeni konusunda hassasiyetin devam ettiği bugünlerde dezenfektanların özellikleri tercihimizi belirliyor. Turkuaz Healthcare, yeni ürünü KONIX El Dezenfektan Jeli ile hızlı ve etkili bir koruma vaat ediyor.

Turkuaz Healthcare’den KONIX El Dezenfektan Jeli

Bizi Takip Et


Sağlıkla ilişkili enfeksiyonların çoğu, iyi el hijyeni yoluyla önlenebiliyor. Uzmanlar, saatte yaklaşık 25 kez elimizi ağzımıza, burnumuza, gözümüze götürdüğümüzü ifade ediyor.  Sadece el yıkama ile ishal olguları yüzde 50, solunum yolu enfeksiyonu yüzde 25 oranında azaltılabiliyor. Pandemi psikolojisinden uzaklaştığımız ve normalleşmeye başladığımız bu günlerde milyonlarca bakteri bulunan elleri, doğru zamanlarda ve doğru bir şekilde temizlemek, hassas noktalarımızdan olmaya devam ediyor. 

200’ün üzerinde ürün çeşidi ve medikal kimyasallar alanında gerçekleştirdiği OEM üretimle pazarda lider üretici olan Turkuaz HealthcareKONIX El Dezenfektan Jeliyle; günlük kullanım sırasında etkili bir koruma sağlıyor. İnsan sağlığı için hiçbir risk taşımıyor.

İÇERİĞİNDEKİ ÖZEL NEMLENDİRİCİLERLE ELLERDE YUMUŞAK BİR HİS BIRAKIYOR. 

Sağlık profesyonelleri tarafından da tercih edilen KONIX dezenfektanları, bakterisid, fungusid ve virusid etkisiyle her türlü hastalıktan korunmaya olanak sağlıyor. EN 14476 standartlarına uygun test edilen ve EN 14476 standartlarında belirtilen, MERS ve SARS ailesi virüsleri dahil tüm virüslerde, antiviral aktivite gösteriyor. 30 saniyede antimikrobiyal etki ile faaliyet gösteren ürün, cildinizin kurumasını da önlüyor. KONIX ürünleri içerdiği özel nemlendiriciler sayesinde alkolden kaynaklanan zararı gidererek ellerinizde yumuşak bir his bırakıyor. Ayrıca, yapışkanlık hissi vermeyen ve hızlı kuruyan dezenfektan durulama gerektirmiyor. Hoş kokusu ile de keyifli kullanım sağlıyor.

KONIX El Dezenfektanları hem çantada taşımaya hem de ortak kullanıma uygun 50, 100, 250, 500 ve 1000 ml’lik formlarıyla raflarda satışa sunuluyor. 


İçeriği Paylaşın