Gülsha Ve Foreo'dan İş Birliği

Doğal içerikli gülün mucizesi Gülsha ürünleri ile dünyanın önde gelen cilt teknolojisi markası FOREO’nun, cilt temizliği ve sıkılığı için özel olarak oluşturduğu setler satışa çıktı.

Gülsha Ve Foreo'dan İş Birliği

Bizi Takip Et


Gülün mucizesini ve kalitesini tüm doğallığıyla sunan Gülsha, günümüz kadınına en pratik, etkili ve keyifli ürün deneyimini sunuyor. Formülasyonları Fransa’da tamamlanan cilt bakım serisi yoğun oranda sadece Mayıs aylarında toplanıp işlenen nadir ve özel bir gül türü olan Rosa Damascena’dan elde edilen esansiyel gül yağı içeriyor.

Esansiyel gül yağı, 320 MHz değeri ile dünyadaki en yüksek titreşime sahip madde olarak tanınıyor. Yüksek enerjisi ve hoş kokusu ile rahatlamanıza ve kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olurken; nemlendirici, antioksidan, kırışıklık ve yaşlanma karşıtı özelliklere sahip olan esansiyel gül yağı cildinizdeki gözenek görünümünü azaltarak, cildinizi sıkılaştırıyor ve elastikiyetini artırıyor. Gülsha cilt bakım serisi; paraben, alkol, SLS, mineral yağ, renklendirici ve parfüm içermiyor. Yüksek konsantrasyonda gül esansiyel yağı içeren Gülsha ürünleri, minimum %95 doğal kaynaklı ile %100 doğal aralığında sınıflandırılıyor. Başlıca Amerika, İngiltere, Çin, Hong Kong, Kore ve Tayvan olmak üzere toplam 10’dan fazla ülkede tercih ediliyor. 

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO; ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA™ serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO™ ve yaşlanma karşıtı bakıma yeni bir boyut katan BEAR™ cihazı ile yepyeni bir güzellik standardı sunuyor. FOREO güzellik endüstrisine sunduğu yepyeni fikir ve tasarımlarla, en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. ‘’Kendini iyi hisseden, iyi de görünür ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz‘’ düşüncesini savunan FOREO, kullanıcıların özgüvenini tazeleme misyonunu benimseyerek, cihazlarını bu standarda göre geliştiriyor ve üretiyor.

Türkiye’de cilt bakımının gururu olan Gülsha ve ülkemizde satışa sunulmaya başladığından beri yoğun ilgi gören FOREO muhteşem bir birliktelik başlatıyor. Tüm cilt tiplerine uygun farklı ihtiyaçlara hitap eden 6 farklı set oluşturularak, ‘FOREO loves Gülsha’ iş birliği özel setleri; Beymen mağazalarında ve beymen.com’da, Türkiye’deki seçili A-plus eczanelerde, Trendyol’da, Hepsiburada’da ve gulsha.com’da satışa sunuluyor.

 


İçeriği Paylaşın