Thelifeco Smartfood İle Takviyeler Öğünlere Dönüşecek

Bar, çikolata ve shot içecek formlarındaki TheLifeCo SmartFood ürünleri, ana ya da ara öğün olarak beslenme programına kolaylıkla dahil edilebiliyor. 

Thelifeco Smartfood İle Takviyeler Öğünlere Dönüşecek

Bizi Takip Et


TheLifeCo yeni ürün gamı SmartFood (Akıllı Gıda) ile bağışıklık, saç ve cilt sağlığı, stres ve kilo kontolü sağlayan paketleriyle beslenme düzenini değiştirmeyi vaad ediyor. Organik içerikle hazırlanan fonksiyonel paketler sağlıklı beslenmek isteyenler için iyi bir tercih olabilir.

Dünyanın önde gelen holistic wellbeing (bütünsel iyileşme) merkezlerinden biri kabul edilen TheLifeCo, Bodrum, Antalya ve Phuket’te konuklarına sağlıklı yaş almaya dair deneyimler sunarken TheLifeCo Shop’ta da herkesin doğal, organik, zengin besin değerine sahip ürünlere ulaşması için üretiyor.

Uzun süredir üzerinde çalışılan SmartFood paketleri satışa sunuldu. Bar, çikolata ve shot içecek formlarındaki TheLifeCo SmartFood ürünleri, ana ya da ara öğün olarak beslenme programına kolaylıkla dahil edilebiliyor. 

FONKSİYONEL, BESLEYİCİ, PRATİK…

TheLifeCo, aynalara gülümsemek, limitleri keşfetmek, dengede kalmak ve saç & cilt bakımı için Just Relax (stres karşıtı), Absolutely Fit (kilo kontrolü), Glowing Beauty (saç&cilt sağlığı) ve Boost Yourself (bağışıklık desteği) paketleriyle doğal ve zengin içerikli fonksiyonel besinleri hayatın yoğun akışına pratik bir şekilde dahil edebilmeniz için 7, 14, 28 günlük kullanım periyotlarına göre tasarlandı. 

TheLifeCo SmartFood’larda kapsül, toz vb şekilde almanız gereken takviye gıdaları lezzetli yiyecekler şeklinde hayatınıza dahil edebilirsiniz. 

SADECE “SAĞLIK” İÇERİYOR…

Just Relax kutusu, içindeki sakinliği keşfetmen için hedefe yönelik vitamin ve minerallerden oluşuyor. Hurma püresi, fındık, inülin (prebiyotik bileşen), goji berry, yaban mersini, altın kök, epsom tuzunun ve lavantanın yanı sıra E, A, D ve B12 vitaminleri içeren bar, yeşil çay, zerdeçal çayı, elma suyu, erik püresi, muz püresi, nar suyu, portakal suyu siyah havuç suyu, keten tohumu, ginsengin yanı sıra D, B12 vitamini ve DHA algal yağı içeren shot, katkı maddesi ve rafine şeker içermeyen çikolatadan oluşuyor.  

SAÇ VE CİLDİ İÇTEN ONARMAK İÇİN

Yaşlanma karşıtı Glowing Beauty paketi ise ışıldayan saç ve cilt için onlarca özel içeriği barındırıyor. Hurma püresi, çiğ badem, kurutulmuş çilek, kurutulmuş turna yemişi, elma suyu ile kurutulmuş vişne, hidrolize kolajen (sığır), kırmızı biber ve biotin içeren bar, karpuz suyu, elma suyu, çilek suyu, yasemin çayı, papatya çayı, 5gram hidrolize kolajen (sığır), kırmızı biber içeriğinin yanı sıra biotin içeren shot ve biotin içeriğiyle saç ve cildi en başta içerden onarmaya odaklanan çikolatadan oluşuyor.

ZAYIFLAMAYA DESTEK

Absolutely Fit paketi, aynalara dost vücutlar için hurma püresi, çiğ badem, inülin (prebiyotik bileşen), keten tohumu, dondurularak kurutulmuş ahududu, kırmızı acı biber, yeşil çay ekstraktı ve kafeinin yanı sıra B3, B1 ve D vitaminleri içeren bar, elma sirkesi, acı biber, limon suyu, zencefil çayı, elma suyu, zerdeçal çayı, karabiber, kırmızı biber, sarımsak ve probiyotik mikroorganizma içeren shot, psyllium (karnıyarık otu tozu) içeren, katkı maddesi ve rafine şeker içermeyen çikolatadan oluşuyor.

Sizin ve ailenizin optimal sağlığını desteklemek üzere üretilen Boost Yourself paketi ise bağışıklık sistemini desteklemeyi ve enerjinizi yükseltmeyi hedefliyor. Hurma püresi, çiğ badem, gün kurusu kayısı, inülin (prebiyotik bileşen), portakal tozu, zencefil tozu ve beta glukanın yanı sıra C, E, B6, D3, B12 vitamini, çinko ve selenyum içeren bar, limon suyu, zerdeçal çayı, zencefil çayı, elma suyu, mandalina suyu, kara mürver suyu, kırmızı biber, baobab, C ve B6 vitaminleri içeren shot, kamu kamu tozu içeren çikolata ile zindelik peşinden geliyor. 

SAĞLIK ÖNCÜSÜ ERSİN PAMUKSÜZER'İN KATILIMIYLA

Geçtiğimiz gün TheLifeCo'nun kurucusu Ersin Pamuksüzer, TheLifeCo Genel Müdürü Figen Tunçsav tarafından düzenlenen ve Türkiye'nin önde gelen diyetisyenlerinin katılımıyla gerçekleşen "SmartFood" basın toplantısı gelecekte hayatın fonksiyonel gıdalarla uzayacağının da detaylı anlatımı gibiydi...


İçeriği Paylaşın