Sağlıklı Bronzlaşmak için Doğal Ürünler Tercih Edin

İçerisinde parafin, paraben, silikon, alkol, minaral yağ ve boya bulunmayan ürünler, sağlıklı bronzlaşmanıza yardımcı olur.

Sağlıklı Bronzlaşmak için Doğal Ürünler Tercih Edin

Bizi Takip Et


Deniz, kum, güneş ile yılın yorgunluğunu atarken, cildinize fayda sağlayan doğal ürünler kullanmayı ihmal etmeyin. INCIA %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ, içeriğindeki hindistan cevizi ve kakao yağı sayesinde nemi hapseder ve cilde kadifemsi bir görünüm kazandırarak sağlıklı ve parlak bir bronzlaşma sağlar.

Yaz aylarında bronzlaşmak her zaman kendimizi harika ve çekici hissettirir. Ancak unutmamamız gereken en önemli konu ise ultraviyole ışınların vücudumuzun kırışmasına, lekelere ve erken yaşlanmasına neden olan etkileri.

INCIA %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ, zengin içeriği ile güneşten kuruyan cildinizi yoğun olarak nemlendirirken parlak bir görünüm ile sağlıklı bronzlaştırır. Cildi besleyen, elastikiyeti artıran yağ asitleri bakımından zengin olan %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ’ının içinde, güçlü bir antioksidan olan E vitamini, Avokado yağında bulunan beta karoten, A, D ve E vitaminleri bulunuyor. Nemi tutmak için cilt üzerinde koruyucu bir bariyer oluştururr ve Squalan yağının etkisiyle göz alıcı bir cilde sahip olmanızı sağlar.

INCIA’nın %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağ’ında parafin, paraben, silikon, alkol, minaral yağ ve boya bulunmaz. Fitokimyasallar ve doğal bitki bileşikleri bakımından zengin olan kakao yağı, güneşin zararlı UV ışınlarından gelen hasara karşı cildi koruyarak cildin yaşlanmasını yavaşlatmaya yardımcı olur.. Havuç tohumu yağının beta karoten etkisi ise kolay bronzlaşma sağlarken, zeytinyağı hassas cildinizi yatıştırır.

İçerik: Havuç tohumu yağı, zeytinyağı, avokado yağı, hindistan cevizi yağı, kakao yağı, ayçiçek yağı, makademya yağı, susam yağı, skualen, E vitamini, parfüm.

INCIA %100 Doğal Bronzlaştırıcı Yağı seçkin eczanelerden ve www.incia.com ‘dan satın alabilirsiniz. 


İçeriği Paylaşın