Biofeline ile Evcil Hayvanlarınız Sağlıklı Büyüsün

Biofeline, Derma Paste ve Taurine Paste ile evcil hayvanları cilt, kalp, göz ve sindirim sorunlarına karşı koruyarak, güçlü ve sağlıklı bir görünüme kavuşmalarını sağlıyor.

Biofeline ile Evcil Hayvanlarınız Sağlıklı Büyüsün

Bizi Takip Et


E-ticaret platformlarındaki başarılı markalara yatırım yaparak onları satın alan Dubai merkezli "e-ticaret roll-up" firması Opontia'nın çatısı altındaki lider pet supplement markası Biofeline, Derma Paste ve Taurine Paste ile evcil hayvanları cilt, kalp, göz ve sindirim sorunlarına karşı koruyarak, güçlü ve sağlıklı bir görünüme kavuşmalarını sağlıyor. 

Evcil hayvanların insanlar gibi doğru beslenmesi, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için son derece önemlidir. Evcil hayvanlarımız yaşlanma, stres, enfeksiyonlar veya hastalıklar gibi beslenme ihtiyaçlarını etkileyen durumların yanı sıra besin eksiklikleri nedeniyle de sağlık sorunlarıyla karşılaşabiliyorlar. Evcil hayvanlarımızın sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için, dengeli bir beslenme programı, egzersiz ve yeterli uykunun yanında belirli gıda takviyeleri ile patili dostlarımızın ihtiyaçlarını desteklemek gerekiyor. 

Veteriner hekimlerin gözetiminde en doğru besinleri, en etkili oranlarda kullanarak hazırlanan  pet supplemenet markalarından Biofeline ürünleriyle, evcil hayvanlarımızın sağlık sorunlarına karşı önleyici olmakla birlikte, güçlü ve sağlıklı bir görünüme kavuşmalarını sağlıyor.

Tüy dökülmelerine karşı Biofeline Derma Paste ve kalp, göz sağlığı ve sindirim sistemini destekleyen Biofeline Taurine Paste, patili dostlarımızın- daha sağlıklı ve mutlu olmasını vadediyor. 

SAĞLIKLI TÜYLER, MUTLU KEDİLER! 

İdeal olarak kedilerin kürkü yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme sahiptir ancak olası bir cilt hastalığı durumunda tüylerde dökülme, kızarıklık, deride pul pul lekeler, sivilceler ve kırmızılıklar, artan tırmalama, yalama veya kaşıntı istekleri ortaya çıkabiliyor.  

Kediler için özel bir kozmetik ürünü olan Biofeline Derma Paste,  veterinerler tarafından önerilen yüksek kaliteli bileşenlerle formüle edilen malt, cilt problemlerini tedavi etmeye ve cildi korumaya yardımcı oluyor. İçeriğinde Omega 3 ve Omega 6 asitleri kaynağı Çuha Yağı içeren Derma Paste, kuru deriyi nemlendirerek tüy dökülmelerini önleyerek, içerisinde bulunan spirulina yosunu ile vitamin ve mineral kaynağı olarak kedilerin doğal cilt dengesini koruyor. Yapay renklendirici, tatlandırıcı, şeker ve koruyucu madde içermeyen doğal içeriği ile parlak ve sağlıklı bir tüy sağlığı sağlayan Derma Paste, biotin, çinko ve B vitamini birleşimi ile deri ve tüyün yeniden yapılanmasını destekleyerek, kedilerimizin tahriş olan derisini nemlendirerek rahatlamasını sağlıyor.  

TAURİN İÇERİĞİYLE KEDİLERİN VAZGEÇİLMEZİ BİOFELİNE TAURİNE PASTE

İnsanlar gibi kediler için de temel amino asitlerden biri olan taurin; kedilerin görme, kalp sağlığı, sindirim ve fetal gelişiminde kritik bir role sahiptir. Ancak kedilerbesinler ya da takviyeler aracılığı ile taurin alamadıklarında bu önemli besini üretemezler ve taurinin yeterli miktarda alınamamasına bağlı olarak kalp, göz, sindirim gibi ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalırlar.

İçeriğinde taurin amino asit içeren takviye ürünü Biofeline Taurine Paste, kedilerin kalp sağlığını korurken, kalp kaslarının normal fonksiyonlarını sürdürmesine yardımcı oluyor. Taurin eksikliğine bağlı olarak meydana gelebilen göz hastalıklarına karşı koruma sağlayarak gözlerinin sağlıklı bir şekilde gelişmesini destekler. Sinir sistemi fonksiyonları için de önemli bir amino asit kaynağı olan Biofeline Taurine Paste, sindirim sistemini güçlendirerek kedilerin enfeksiyonlara karşı olan direncini artırarak, üreme sağlığını destekler ve yavru kedilerin sağlıklı büyüyerek gelişmesine katkı sağlar. 


İçeriği Paylaşın