Bizden Size Kalpten Bir Hediye

Bizden Size Kalpten Bir Hediye

Bizden Size Kalpten Bir Hediye

Bizi Takip Et


Liv Hospital ve Herkese Kitap Vakfı işbirliği yaparak önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. “Benden Sana, Kalpten Bir Hediye” sloganıyla yola çıkılan projede yılsonuna kadar 10 kitap bağışı yapan herkese Liv Hospital “Kalp check up taraması” yapıyor.

YILSONUNA KADAR SÜRECEK

Liv Hospital & Herkese Kitap Vakfı işbirliğiyle hayata geçirilen proje hem kalp sağlığına dikkat çekiyor hem de ihtiyaç sahiplerine kitap ulaştırıyor. Şimdiye kadar 1200 kitabın bağışlandığı proje kapsamında Liv Hospital kalp ve damar hastalıklarında erken teşhis ve toplumsal farkındalık sağlamak için yılsonuna kadar 10 kitap getiren herkese kalp check up yapacak.

KİTAPLAR İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GİDECEK

“Benden Sana Kalpten Bir Hediye” sloganıyla gerçekleştirilen projenin içeriğinde kardiyolojik muayene, tansiyon ölçümü, EKG çekimi, kan testleri (HDL, LDL, Kolesterol, Açlık Kan Şekeri) yer alıyor. Bağışlar, Türkiye’nin dört bir yanına şimdiye dek 150 binden fazla kitabı ulaştıran Herkese Kitap Vakfı tarafından ihtiyaç sahiplerine verilecek.

Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti: Liv Hospital ve Herkese Kitap Vakfı olarak güzel bir yolculuğa çıktık. Proje ile Türk toplumunda sıklıkla görülen kalp ve damar hastalıklarıyla ilgili bilinci arttıracak ve gelecekte oluşabilecek risklerden korunmak için farkındalık yaratacağız. Ayrıca bunu yaparken de Türkiye’nin dört bir yanında ihtiyacı olan çocuklara kitap ulaştırmış olacağız.”

Herkese Kitap Vakfı Kurucu Genel Başkanı Bülent Şenver: “Türkiye kitap okumuyor. Halkımız televizyon seyretmek için günde ortalama 5 saat harcarken kitap okumaya sadece 59 saniye ayırıyor. Türkiye kitap okumuyor. Kitap okumayı sevdirmek, yaygınlaştırmak ve ihtiyaç sahiplerine kitapları ulaştırmak için çalışmalar yapan Herkese Kitap Vakfı ile Liv Hospital el ele verdi. Duyarlı insanlarımızın katkılarıyla çok sayıda kitap toplayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı hedefliyoruz. Haydi gelin el ele verelim. Daha iyi bir Türkiye yaratmak için birlikte çalışalım.”


İçeriği Paylaşın