Boehringer Ingelheim Türkiye’den Dubai’ye Yeni Atama

Boehringer Ingelheim Türkiye’den Dubai’ye Yeni Atama

Boehringer Ingelheim Türkiye’den Dubai’ye Yeni Atama

Bizi Takip Et


Boehringer Ingelheim Türkiye’de Klinik Araştırmalar Müdürü olarak görev yapan Seza Bulca, Dubai’ye META Bölgesi’nden (Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) sorumlu Bölgesel Klinik Araştırmalar Müdürü olarak atandı.

Boehringer Ingelheim, Türkiye,  organizasyonundan yurtdışına gerçekleşen üst düzey atamalara her geçen gün yenisi ekleniyor. Boehringer Ingelheim Türkiye, META Bölgesi’ne (Orta Doğu, Türkiye ve Afrika) yeni bir terfi daha gerçekleştirdi.

1 Şubat 2016 tarihinde Klinik Operasyonlar Departmanı’nda Klinik Araştırmalar Sorumlusu olarak Boehringer Ingelheim ailesine katılan ve son olarak Klinik Araştırmalar Müdürü olarak görev yapan Seza Bulca; Klinik Operasyonların META Bölgesi’nde merkezileştirilmesiyle, Bölgesel Klinik Araştırmalar Müdürü görevini Dubai’den yürütecek.

Seza Bulca; Boehringer Ingelheim Türkiye organizasyonunda görev aldığı süre boyunca klinik çalışmaların yüksek kalitede yürütülmesinde ve sonuçlar üretilmesinde, global hedeflerin zamanında ve eksiksiz tamamlanmasında önemli roller üstlendi.


İçeriği Paylaşın