Doğadan ilham alan Tiny Green'den Saç Bakım Serisi

Doğadan ilham alan Tiny Green Saç Bakım Serisi hem kadınlar, hem de erkekler için maksimum fayda sağlamayı hedefliyor.

Doğadan ilham alan Tiny Green'den Saç Bakım Serisi

Bizi Takip Et


tiny green vegan, doğal ve sürdürülebilir içeriklerle yetişkinler için üretilmiş, etkili, güvenli ve yüksek performanslı saç bakım serisi ile yepyeni bir bakım vaat ediyor. Günümüzde etkili bakım deneyimi ile sürdürülebilirliği bir araya getiren ürünleri bulmak her geçen gün zorlaşıyor. Yeni nesil bakım anlayışını “Etkili + Sürdürülebilir + Minimal” mottosuyla yorumlayan tiny green, bu zorluğa son vermeyi amaçlıyor.

Skinimalism akımından esinlenen tiny green, etkili içeriklerle hazırlanan saç bakım ürünleriyle hem kadınlar, hem de erkekler için maksimum fayda sağlama hedefiyle öne çıkıyor. Sülfat (SLS & SLES) ve paraben içermeyen, vegan ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen, birbirinden güzel kokulara sahip Saç Bakım Serisi, sadece Watsons mağazalarında satılıyor.

DOĞANIN GÜCÜ İLE SAĞLIKLI, PARLAK VE NEME DOYMUŞ SAÇLAR

Sülfatsız, parabensiz ve vegan formül ile tasarlanmış olan tiny green saç bakım serisi, doğal bir dokunuş yaparak saçlarınızın ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olur. 

GÜÇLÜ & PARLAK ŞAMPUAN

Normal saç tipleri için özel olarak tasarlanmıştır. Elma sirkesiyle saçı yumuşatır ve parlatır, ayrıca içeriğindeki at kuyruğu ekstresiyle saçların sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlarken saçlarınızın güçlenmesini destekler. Vegan formülü, nemlendirici özelliğe sahip panthenol ve citrus özü ile zenginleştirilmiştir. Saçlarınıza ekstra hacim katar. 

ARINDIRICI ŞAMPUAN

İnce telli ve yağlı saçların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır. Sarımsak ekstresiyle saçlarınızı arındırır, aynı zamanda güçlenmesine yardımcı olur. Saçlarda gürleşme ve sağlıklı uzama sağlayan sarımsak ekstresi, saç derisini kurutmadan saçın yağ dengesini sağlar ve korur. Saç derisini rahatlamaya yardımcı okaliptüs, nar ve pinkberry özleriyle rahatlatıcı ve ferahlatıcı etki sağlar. Kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

BESLEYİCİ ŞAMPUAN

Kuru, hassas ve kırılgan saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Argan yağının besleyici özelliği sayesinde saçların ihtiyacı olan nemi kazanmasına yardımcı olur. Fosfolidipler ve panthenol ile zenginleştirilmiş içeriğiyle saçları güçlendirmeye yardımcıdır ve yıpranmalara karşı korur. Ferah formülü ile hafif ve taptaze bir his bırakır. 

SAÇ KREMİ

Saçlarınızı güçlendirmeye yardımcı at kuyruğu ekstresi içerir. Panthenol ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde saç ve saç uçlarını derinlemesine besleyerek kırılmaları ve incelmeleri önlemeye yardımcı olur. Saçlarınızın ideal nem dengesini korur. Elma sirkesi ile saçları tazeler ve saç uçlarınıza canlılık katar. Tüm saç tipleri için önerilir.

SAÇ SİRKESİ VE TONİĞİ

İçeriğindeki elma sirkesiyle saçınıza canlılık ve ferahlık kazandırırken, saçların derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Arındırıcı formülü saç derisine ferahlatıcı etki sağlar. Panthenol içerikli nemlendirici formülüyle sağlıklı saç gelişimine destek olur. Saçlarınıza canlı ve parlak bir görünüm katar. Tüm saç tipleri için duş rutininde saç kreminden en son adımda kullanılması önerilir. 

tiny green saç bakım serisi, içeriğindeki doğal formülleri ve bitki özleriyle canlı, bakımlı ve sağlıklı bir saç görünümüne kavuşmanıza yardımcı olur.


İçeriği Paylaşın