Evcil Dostunuzun da Yanınızda Olduğu Bir Tatil Hayal Değil

D-Resort Ayvalık, koşulsuz şartsız sevgileriyle her daim yanınızda hissettiğiniz hatta belki de en yakın arkadaşınız olan evcil hayvanınızı tatile giderken yanınıza almanıza imkan sağlıyor.

Evcil Dostunuzun da Yanınızda Olduğu Bir Tatil Hayal Değil

Bizi Takip Et


70’li yıllardan bu yana vazgeçilmez tatil destinasyonlarından biri olan ve bir aile mirası gibi büyükten küçüğe tüm ailenin yaz anılarında yer edinen D-Resort Ayvalık; nefes kesen manzarası, dinlendirici konsepti, konforlu odaları, yemyeşil doğası ve birbirinden lezzetli tatlardan oluşan menüleriyle bu yıl aileniz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için mutlu ve huzurlu tatilin adresi oluyor.

Zeytin ağaçlarının gölgesinde, beyaz kumlarla kaplı denizi ile unutulmaz tatillere ev sahipliği yapan D-Resort Ayvalık’ta yazın keyfi sahilde nesilden nesile uzanan geleneksel tatlarla çıkıyor!

Bir yaz günü ailecek geçirilen plaj gününde D-Resort Ayvalık, çocukları sahilin geleneksel tatlarıyla tanıştırırken, anne-babalara da adeta nostalji yaşatıyor. D-Resort Ayvalık bu sezon sahilde, kavun içi dondurma, lokma ve süt mısır gibi nesiller boyunca klasikleşmiş tatları yaz boyunca misafirlerine servis ediyor.  

AİLE BOYU TATİLİN ADRESİ

D-Resort Ayvalık’ta geçen zamanda aileler bir arada huzurlu ve eğlenceli bir tatile imza atarken, çocuklar istedikleri zamanlarda otelin profesyonel ekibiyle birlikte Çocuk Kulübü’nde birbirinden eğitici saatler geçiriyor. 

D-Resort Ayvalık ayrıca tatilinizi planlarken hayatınızı paylaştığınız evcil dostlarınızı da unutmanızı istemiyor. Otel içerisinde patili dostlarınızla gidebileceğiniz plajın yanı sıra odanızda onun içinde hazır bulunan yatak ve özel pet menü seçenekleriyle sadece siz ve aileniz için değil, evcil dostunuz için de keyifli bir tatili mümkün kılıyor. 

‘KAYIP BALIK DORİ’ 26 TEMMUZ’DA D-RESORT AYVALIK’TA!

Çocukların ve tabii ki çocuklu ailelerin en sevdiği animasyon filmlerinden biri olan Kayıp Balık Dori, 26 Temmuz’da D-Resort Ayvalık Amfi alanı açık hava sinemasında! Sadece otel misafiri değil, otelde konaklamayan misafirlerin de katılım sağlayabileceği film gösterimi hakkında detaylı bilgi için:

www.dresortayvalik.com 

info@dresortayvalik.com

Tel: +90 266 312 01 01


İçeriği Paylaşın