Foreo 10. Yılını Davet ile Kutladı

Dünyanın önde gelen cilt teknolojisi markası FOREO, 13 Ekim 2023 Perşembe günü 10. yılını, en yeni ve ikonik ürünlerini keşfedildiği keyifli bir davet ile kutladı. MEG Bebek’te gerçekleşen keyifli davete Ceylan Çapa, Ecem Oltulu, Betül Burmalı, Saadet Algan ve Tuana Yücel gibi isimler katıldı.

Foreo 10. Yılını Davet ile Kutladı

Bizi Takip Et


Dünyanın önde gelen cilt teknolojisi markası FOREO, 13 Ekim 2023 Perşembe günü 10. yılını, en yeni ve ikonik ürünlerini keşfedildiği keyifli bir davet ile kutladı. Güzellik deneyimlerini yeniden tanımlamasıyla tanınan FOREO’nun 10. yıl buluşması FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Bećiragić ev sahipliğinde gerçekleşti. MEG Bebek’te gerçekleşen keyifli davete Ceylan Çapa, Ecem Oltulu, Betül Burmalı, Saadet Algan ve Tuana Yücel gibi isimler katıldı.

Davet boyunca misafirler FOREO’nun silikon uçlu yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı LUNA™, dünyanın ilk akıllı yüz maske bakım terapisi cihazı UFO™ ve Anti-Shock System™'e sahip, dünyanın ilk FDA onaylı, tıbbi mikro akım cihazı BEAR™ gibi ikonik serilerinin keşfetti. 10. Yıl kutlamasında aynı zamanda markanın bu sene sunduğu en yeni yüksek performanslı siyah nokta vakum cihazı KIWI™, IPL tüy dökme cihazı PEACH™ ve BEAR™ 2, UFO™ 3 ve ESPADA™ 2 gibi ürünler tanıtıldı. 

Dünyanın ilk silikon yüz temizleme cihazı LUNA™'yı tanıtarak efsanevi bir seri yaratan FOREO, diş hijyeni konusuna olan yaklaşımı sonsuza dek değiştiren ISSA™ ile ağız bakım alanında devrim yaratmıştı. Şirketin 5. yılında, bir diğer önemli icat olan ve gerçekten zamanın ötesindeki olağanüstü maske cihazı UFO™ ortaya çıkışı FOREO’nun sektördeki başarısını kuvvetlendirdi. 2023 yılında, FOREO gururla 10. yıl dönümünü kutluyor; bir dönüm noktası olan bu yıl, birçok önemli başarıyı taçlandırıyor. Teknolojik güzellik markası, iki yeni kategori olan vücut bakımı ve cilt bakımı ürünleri için yola çıkarken, 20 yeni ürünü ile herkese kendisi için önerilen en iyi günlük rutini sunuyor. Ev konforunda acısız ve ipeksi pürüzsüzlükte gelişmiş IPL tüy dökme cihazı PEACH™ 2’i sunarken, yüksek performanslı vakum gücü koleksiyonu KIWI™ ile siyah nokta ve cilt pürüzlerinin önüne geçiyor.


İçeriği Paylaşın