Hastalıkta Sağlıkta El Ele Bir Sevda Masalı: Sonsuz Aşk Rasim'im

Sağlık Adası Yayınları’ndan çıkan anı-biyografi ve kişisel gelişim türündeki “Sonsuz Aşk... Rasim’im”, günümüzde sevgiyi arayan, aşka hasret herkesin ruhunu aydınlatacak bir kitap. Esra Kazancıbaşı Öztekin, sevdiğini kaybeden herkesin acılarına da ışık oluyor.

sagligim icin hersey

sagligim icin hersey

sagligim icin hersey


Bizi Takip Et


Geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Geleneksel Türk Tiyatrosu’nun 5’inci kavuklusu ünlü aktör Rasim Öztekin’in eşi gazeteci Esra Kazancıbaşı Öztekin; hastalıkta sağlıkta el ele geçen yirmi yıllık beraberliklerini ve aşklarını anlatan bir kitap yazdı.

“Sonsuz Aşk... Rasim’im” isimli kitapta, ünlü oyuncunun film ve dizilerinin, kavuklu olduktan sonra yaşadıklarının perde arkasındaki hikayelerine de yer veriliyor.

Sağlık Adası Yayınları’ndan çıkan anı-biyografi ve kişisel gelişim türündeki “Sonsuz Aşk... Rasim’im”, günümüzde sevgiyi arayan, aşka hasret herkesin ruhunu aydınlatacak bir kitap. Esra Kazancıbaşı Öztekin, sevdiğini kaybeden herkesin acılarına da ışık oluyor. Erkeklere güven duymakta sorun yaşayan bir genç kadının psikoloğuyla ve içsel konuşmalarıyla başlayan kitapta, ruhunu seveceği bir adamla yıllar sonra karşılaşmaları, aşkları, evlilik günleri anlatılıyor. Meditasyon, Fheng Shui, imajinasyon ve olumlu düşünce gücü gibi kişisel gelişim yöntemlerinin Rasim-Esra Öztekin çiftinin yaşamına aşkı, sağlığı ve bereketi nasıl getirdiğine tanık olup, geleceğe daha umutla bakabileceksiniz. Fobilerimiz, hastalıklar dahil her türlü sorunda aşkın; iyileşme enerjisini ve yaşama sevincini ortaya çıkaran mucizelerine tanık olacaksınız.

TÜM KİTAPEVLERİNDE VE ONLİNE KİTAPÇILARDA

Esra Kazancıbaşı Öztekin, kitabın yazarlık gelirlerini bursun sürdürülebilir olması için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’na bağışlayacağını açıkladı.


İçeriği Paylaşın