Janssen-Cilag Türkiye’de Geçici Görev Değişikliği

Janssen-Cilag Türkiye’de Geçici Görev Değişikliği

Janssen-Cilag Türkiye’de Geçici Görev Değişikliği

Bizi Takip Et


Janssen Cilag Türkiye Genel Müdürü Ayşe Çetinel’in annelik izni dolayısıyla, 15 Mart 2010 tan rihinden 30 Mayıs 2011 tarihine kadarki 15 aylık dönemde Herman Noyen, kendisinin yerine geçici olarak Janssen-Cilag Türkiye Genel Müdürlüğü görevini yürütecek. Sürecin ardından Ayşe Çetinel, Genel Müdürlük görevine yeniden devam edecek.

Belçika vatandaşı olan Herman Noyen, 1997 yılında Johnson & Johnson’ın kan dolaşımı hastalıkları yönetimi alanında girişimsel kardiyoloji, radyoloji ve elektrofizyolojik ürünleri geliştiren ve üreten dünyanın lider şirketlerinden biri olan Cordis Avrupa Kontrolörü olarak çalışmaya başladı. Avrupa pazarlarında Cordis’in tüm birimlerinin Satış&Pazarlama organizasyonuna destek veren Herman Noyen, 1999 yılında Hollanda’da yerleşik olarak Cordis Avrupa Finans ve Muhasebe Direktörü oldu.

2005 yılı Ocak ayında Janssen-Cilag Belçika’da Orta Doğu, Batı Asya ve Afrika Bölgelerinden (MEWA) sorumlu Finans Direktörü olarak atanan Noyen’in coğrafi sorumluluk alanı, 2005 yılında Doğu Avrupa, 2007 yılında ise Güney Avrupa eklenerek genişletildi. Böylece Noyen görevini, Janssen-Cilag ESEM Bölgesi (Güney Avrupa ve Gelişen Pazarlar) Finans Direktörü olarak sürdürdü.

Janssen Cilag Türkiye Genel Müdürü Ayşe Çetinel geçici görev değişikliği ile ilgili olarak, “Yaklaşık beş senedir birlikte çalışma fırsatı bulduğum Herman Noyen’in, Janssen-Cilag EMEA organizasyonundaki engin tecrübesi ve bilgi birikimi ile Janssen Cilag Türkiye Genel Müdürü olarak 15 ay içerisinde organizasyonumuzun başarısına ve büyümesine önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” dedi.

Herman Noyen, Johnson&Johnson’daki kariyeri öncesinde, Deloitte Belçika ve Amerika’da çeşitli finans pozisyonlarında görev aldı.  Brüksel EHSAL Üniversitesi’nde Ticari ve Finansal Bilimler alanında yüksek lisansını tamamlayan Noyen’in Yönetim Muhasebesi Sertifikasyonu ve bu alanda uzmanlık skalasını belirleyen Yeşil Kuşağı bulunuyor.


İçeriği Paylaşın