Kanser Araştırmalarının Yer Aldığı Massive Bio'nun Yeni Sayısı Çıktı

Onkoloji alanında son gelişmelerin paylaşıldığı, kanser hastalarını klinik çalışmalarla buluşturan Massive Bio derginin yeni sayısı çıktı.

Kanser Araştırmalarının Yer Aldığı Massive Bio'nun Yeni Sayısı Çıktı

Bizi Takip Et


Biyoteknoloji endüstrisinde onkoloji odaklı yapay zeka teknolojisiyle kanser hastalarının hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Massive Bio, onkoloji alanındaki son gelişmelerin ve kurum içi haberlerin paylaşıldığı dergisi Massive Bio derginin yeni sayısını okuyucularına sundu.

Massive Bio’nun eşsiz yapay zeka teknolojisi, kanser ve iklim krizi arasındaki bağlantı, klinik deney alanındaki son gelişmeler ve onkoloji alanında daha birçok yenilik Massive Bio derginin yeni sayısında sizleri bekliyor.

YAPAY ZEKA KANSERİ TEDAVİ EDEBİLİR Mİ?

Yapay zeka hayatımızı yeniden şekillendiriyor. Araştırmacılara kanser tedavisi arayışında yardımcı olurken, Massive Bio'nun klinik deneme eşleştirme platformunu yönlendirmek gibi birçok yönden onkoloji üzerinde şimdiden bir etkisi var. Yapay zeka, hava durumunu kontrol etmenizi istediğiniz dijital asistandan otoyolları giderek daha fazla dolduran kendi kendine giden arabalara kadar her şeyi çalıştıran güç olarak günlük yaşamda hızla yaygınlaşıyor. Ancak bu teknoloji, yüzyıllardır insanoğlunun gözünden kaçan bir hedefe, yani kansere çare bulmaya yetecek kadar güçlü mü? Massive Bio dergi yeni sayısında bu soruya cevap arıyor. 

İKLİM KRİZİ KANSERİ NASIL ETKİLER?

Yapılan çalışmalar sonucunda gezegenin ısınmasıyla çevremizde meydana gelen değişiklikler, bazı kanser türlerinin riskini artırdığını gösteriyor. Fosil yakıtlarının cilt kanserine ya da hava kirliliğine sebep olan dumanların akciğer kanserine yol açtığı gibi çevresel sorunların kanserle ilişkisi Massive Bio derginin son sayısında ele alınıyor.

Ayrıca Massive Bio’nun kasım ayında başlattığı sosyal medya kampanyası I Have Cancer’in yaratıcılarından Massive Bio Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Terzi röportajı, Jen Heatherly’nin meme kanseri ile mücadele öyküsü, rahim ağzı kanseri ile ilgili güncel bilgiler, klinik araştırma dünyasından yenilikler ve daha fazlası Massive Bio derginin yeni sayısında sizleri bekliyor. Türkçe dışında, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca ve Lehçe dillerine de çevrilen Massive Bio dergisi web sitesinden ve dergi platformlarından okunabilir. 


İçeriği Paylaşın