Kiehl’s, Yalıkavak Marina’da Açıldı

1851 yılında New York’ta kurulan eczane kökenli, gücünü doğa ve bilimden alan cilt bakım markası Kiehl’s Bodrum’daki ilk mağazasını Yalıkavak Marina’da açtı.

Kiehl’s, Yalıkavak Marina’da Açıldı

Bizi Takip Et


Kiehl's 172 yıllık deneyimini, bilim ve doğadan ilham alan formüllerini, cilt bakım uzmanlığını ve özel servislerini Yalıkavak Marina Mağazası’nda misafirlerine sunacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Bodrum’daki ilk mağaza olma özelliğini taşıyan Kiehl’sın Yalıkavak Marina Mağazası’nda yer alan geniş ürün yelpazesi, Kiehl’s Cilt Bakım Uzmanları eşliğinde ücretsiz cilt analizi, cildinizin her ihtiyacına yönelik bakım rutinleri & ipuçlarıyla yaz boyu sağlıklı görünen bir cilt görünümü için Yalıkavak Marina’daki misafirlerini bekliyor.

Nemlendiriciden güneş kremine, yaz aylarında cilt bakımını ihmal etmeyen, sağlık bir cilt görünümü isteyen & Kiehl’s severler için bir Bodrum’da bir buluşma noktası olmayı hedefliyor.

Bilimin ve doğanın gücünü birleştiren, New Yorklu cilt bakım markası Kiehl's, 1851'den beri devam eden eczane kökenli cilt bakım uzmanlığını Yalıkavak Marina'daki yeni mağazasında sürdürecek olmaktan mutluluk duyuyor. 


İçeriği Paylaşın