LC Waikiki’den Engellilere Özel Tek Ayakkabı

LC Waikiki, engellilerin ihtiyaçlarına cevap veren LC Waikiki Limitless koleksiyonuyla bir ilke imza atıyor. Markanın, “Sen İstersen Limit Yok” sloganıyla hazırladığı Limitless koleksiyonuna, şimdi de özel gereksinimli bireyler için tek ayakkabılar eklendi.

LC Waikiki’den Engellilere Özel Tek Ayakkabı

Bizi Takip Et


Türkiye’de toplumun yüzde 7’si engelli bireylerden oluşuyor. LC Waikiki, engelli bireyler için giyimde limitleri kaldırmayı vaatediyor. Dezavantajlı bireyler için hazırlanan Limitless Koleksiyonu’na 3 Aralık Dünya Engelliler Günü vesilesiyle şimdi de sağ ve sol teki ayrı ayrı alınabilen tek ayakkabıları ekliyor.

Engelli bireylerin giyinme esnasında yaşadığı sorunları odağa alarak tasarlanan Limitless Koleksiyonu, dezavantajlı bireylerin tek başlarına giyinmelerini kolaylaştırmayı ve gündelik hayatlarında kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Limitless Koleksiyonu

Koleksiyonda dıştan düğme görünümünde, içerisinde cırt bant bulunan gömlekler, yakası cırt bantlar sayesinde kolayca açılarak giyilen tişörtler, belindeki bantlar sayesinde düğmesiz ve fermuarsız şekilde giyilebilen denimler, protez kullananlar için paçası açılabilir denimler, tekerlekli sandalye kullanan kişiler için diz bölgesinde tutma aparatı bulunan pantolonlar gibi hayatı kolaylaştıracak ürünler yer alıyor. 

 


İçeriği Paylaşın