Meraklı Hastalar ve Yenibiriş’ten Sağlıklı Bir İşbirliği

Meraklı Hastalar ve Yenibiriş’ten Sağlıklı Bir İşbirliği

Meraklı Hastalar ve Yenibiriş’ten Sağlıklı Bir İşbirliği

Bizi Takip Et


Sağlık konusunda internette bilgi kirliliğini önleme amacıyla kurulan sağlık haber platformu “Meraklı Hastalar”, sağlık çalışanları ile beyaz yakalıları bir araya getiren “İşin İçinde Sağlık Var” etkinliğiyle sağlık kampları düzenlemeye başladı. “İşin İçinde Sağlık Var” kampları için Meraklı Hastalar ve yenilikçi insan kaynakları platformu Yenibiriş firma çalışanlarına yönelik bir işbirliği gerçekleştirdi.

Meraklı Hastalar ve Yenibiriş’in proje partnerliğini gerçekleştirdiği kamplarda, yoğun iş hayatında sağlığına zaman ayıramayan çalışanların hekim ve uzmanlarla buluşturularak hem sağlıklı mola vermeleri hem de sağlıkları için dikkat etmeleri gereken noktaların aydınlatılması amaçlanıyor.

YENİBİRİŞ ÜYESİ FİRMA ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ

Sağlık hakkında okuryazarlığını artırmayı ve internetteki bilgi kirliliğini azaltmayı amaç edinen Meraklı Hastalar, alanında uzman hekimleri meslek yapılarına göre kurumlarla buluşturarak tüm çalışanların sağlıklı bir hayat geçirmelerini sağlıyor. Yenibiriş üyesi firmaların çalışanları “İşin İçinde Sağlık Var kamplarından ücretsiz olarak yararlanabilecek. Sağlık kampları, firmaların İnsan Kaynakları bölümlerinin belirleyeceği dört sağlık branşı kapsamında düzenlenecek


İçeriği Paylaşın