Sağlıklı Yemek Adresinize Geliyor

Sağlıklı Yemek Adresinize Geliyor

Sağlıklı Yemek Adresinize Geliyor

Bizi Takip Et


MFB’ den ister size özel hazırlanmış haftalık paket menülerden alabilir, ister sunduğu birçok lezzetli seçenek içinden kendi menünüzü oluşturabilirsiniz.

Sevdiğiniz tatlardan vazgeçmeden, sağlıklı ve dengeli beslenerek kilo vermek herkesin hayali. Kişiye özel bir beslenme programı olan MFB, bu hayali gerçeğe dönüştürmek için 2008 yılından bu yana hizmet veriyor. Farklı ihtiyaçlara göre hazırlanan İncecik, Vejetaryen, Glisemik endeks, 60+, Entolerans, Detoks gibi 12 ayrı paketiyle MFB, patenti kendisine ait bir beslenme sistemi olan BodyWatchers’ı uygulayarak hem sağlığınızı hem formunuzu korumanıza yardımcı oluyor.

Türkiye’de 12 yıldır binlerce kişiye ulaşmış bu sistemi uygularken hayat tarzınızı göz ardı etmeden, yasaklar koymadan, ulaşmak istediğiniz hedefe keyifle varmanızı sağlayan MFB sağlıklı yaşam için sağlıklı beslenmenin önemini bilen ama bunu uygulamaya geçirmekte zorlananlar için zahmetsiz, lezzetli ve çok sağlıklı bir çözümdür.

Katkı maddesi, raf ömrü uzatıcı ve koruyucu madde kullanılmadan hazırlanan menüler, kişiye özel ihtiyaç ve tercihler doğrultusunda MFB beslenme uzmanları tarafından belirlenip MFB’ nin endüstriyel mutfağında konusunda uzman şefler tarafından hazırlanıyor ve istenilen adrese her gün taze olarak teslim ediliyor.


İçeriği Paylaşın