Shell & Turcas’dan Bebeklere Destek

Shell & Turcas’dan Bebeklere Destek


Bizi Takip Et


Shell & Turcas’ın çalışanları Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi Vakfı’yla işbirliği yaparak, çocukların tedavi gördüğü İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne önemli bir destek verdi.

Destek sayesinde hastanede bulunan ve özel koşullarda tedaviye ihtiyaç duyan bebeklerin bulunduğu Süt – 1 odasının gerekli donanımı sağlanarak, bebeklere, tek kişilik oda ortamı oluşturuldu. Odaya, Shell & Turcas Mühendislik Bakım Koordinatörü Serhat Ulaşkan’ın bir süre önce hayatını kaybeden eşi Sibel Ulaşkan’ın adı verildi.

Odanın açılışı için düzenlenen törene Shell & Turcas Petrol CEO’su Jacek Dziembaj, Shell & Turcas Perakende Satışlar, Satış ve Operasyon Müdürü Haldun Güvenir, Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Nurettin Ünal,  Dr. Behçet Uz Çocuk Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ülkü Karlı, Vakıf Müdürü İlknur Varhan ile bu projeyi hayata geçiren Shell & Turcas İzmir Bölge Satış Müdürü Erkin Erdoğan, Mühendislik Bakım Koordinatörü Serhat Ulaşkan, Kalite Kontrol Ekibi üyesi Şenol Urgancı, Mıntıka Müdürü Fatma Öztürk katıldı.

“SHELL AİLESİ, MİNİK BEBEKLERE GÜÇ VERDİ”

Törende konuşan Shell & Turcas Petrol CEO’su Jacek Dziembaj, çocuk hastalıklarının tedavisinde Türkiye’nin en önemli merkezlerinden biri olan hastaneye katkı sağlamaktan onur duyduklarını vurgulayarak, Ege bölgesine gerek ekonomik gerek sosyal katkılarda bulunan bölge çalışanlarının duyarlılığıyla gurur duyduklarını belirtti.

Dziembaj, “Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi Vakfı ile Shell & Turcas arasında bir gönül bağı oluştu. Perakende Satışlar bölümü çalışanlarımız ve bazı istasyonlarımızın katkılarıyla başlayan dayanışmamız, bugün yine çok anlamlı bir projenin hayata geçmesini sağladı. Donanımı gerçekleştirilen bu odanın, zorlu bir sağlık mücadelesine girişen minik bebeklere güç vereceğine inanıyorum. Tedavi gören tüm çocukların en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını diliyorum” dedi.


İçeriği Paylaşın